Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

aladin

pana in 125cc Paggio Nrg Tunat

Recommended Posts

inmatriculat, coada modificata, unicat dupa cum se vede ,discuri ventilate tot dupa cu me vede,acceleratie sport sau rapida,cauciucuri bune,frana pe disc pe ambele roti,tot ce este in motor este nou pot demonstra ,ambielaj sport ,muzicuta cu petale de carbon,rulmenti rms,semeringuri pompa de apa tot motorul facut ,ofer si o prelatu louis si o casca agv odata cu el,si stop leduri ,pret 35 mil 0765486128 http://www.youtube.com/results?search_quer..._type=&aq=f am uitat sa spun ca nu are nici o zgarietura ,crapatura penru fiecare scad cate 100 de lei daca gasiti

post-13546-1250143642_thumb.jpg

post-13546-1250143850_thumb.jpg

post-13546-1250143867_thumb.jpg

post-13546-1250143884_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

up ca si fuge si demareaza bine . e boton :beer:

Link la postare

si este si negociabil

Adica fac si combinatii daaaaaaaa il pun in 1200E atunci,pentru ca nici nu stiti ce pierdeti :thumbup1:

Link la postare

Scuterul a suferit ceva operatii estetice,codita unicat ,aripa fata foarte smekera,discuri ventilate ,toba nu mai zic ,este noua nici o zgarietura stage 6 cumparta de mine de la magazin ca si ambielajul ,muzicuta de carbon, rulmenti pompa de apa ,variator,curea kevlar ,restul se vede in poze nu ma mai laud spun doar ca am terminat rodajul si fuge de mananca pamantul,MOTIVUL VANZARII ESTE CA M RUSINE CA SE UITA TOATA LUMEA LA MINE CAND IES CU EL ,POZE, AUTOGRAFE M-AM SATURAT,VREAU O VIATA NORMALA

pretul este foarte umilitor pentru mine ca am muncit 3 luni la el 34milioane sau in combinatie cu altul 1000 euro accept si variante FRATILOR SCUTERULUI ASTA NU-I CRAPA MOTORUL DUPA COLT,O DARAMATURA ESTE 20 DE MIL

post-13546-1251405709_thumb.jpg

post-13546-1251405729_thumb.jpg

post-13546-1251405754_thumb.jpg

post-13546-1251405765_thumb.jpg

post-13546-1251405789_thumb.jpg

post-13546-1251405823_thumb.jpg

Link la postare

haha ce vrajeala are asta in el ..

ba omule la cati bani ai bagat tu in scuterul asta iti zic eu k nu il dadeai tu la pretu' asta sau

1 ori e muci (otorul' vad din video k nu prea are demaraj )

2 criza ..

App un id ceva ?

Link la postare

ba omule la cati bani ai bagat tu in scuterul asta iti zic eu k nu il dadeai tu la pretu' asta sau

2 criza ..

ttp://www.youtube.com/watch?v=5-x-b5VIFR8

Scuteru merge de rupe, daca te ridici tu cu el intr-o roata doar din demaraj, dai 5000 pe el? Nu mai fiti panarame sa stricati topicu :blahblah1:

Link la postare

nu frate nu stric topicu dar...

App combini dak e scuterul

Am un Goopop

tUNNING : KIT 80 MALLOSI

cARBURATOR mallsoi

fisa noua,bateria noua(VARTA)

Filtru sport

Toba LEO VINCE

Ma dau la liniutza cu nrg ....zip la 200 m si nu am ce face cu ele

Acuma ce sa zic

dak e o sa iti aduc si poze si add me eraore_mata@yahoo.com :)have FUN

Link la postare

2 criza ..

App un id ceva ?

BA asta! ia fi tu atent aici copilule naiv si ametit,purul motiv al vanzariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii este ca ma steapta un gixer 2008 adica k8 mantelegi naivule ,si naivule daca vrei vino sa-l vezi si daca nu are ce am spus pe el il toc si-l mananc,vino cu 7 mecanici desfa motorul uitata la ambielaj decare este,uitate la set ca este nou,uitate la rulmenti ca sunt noi la pompa de apa ,la muzicuta la toba si dupa aia mananca tu cacat paici ,intreaba si pe alti din Buzau ca-l stiu toti,scuterul este tipla si sta in curte cu prelata pe el. PRET NOU 33 MIL PUTIN NEG, CA AM NEVOIE URGENTA DE BANI ,FRATILOR LA ASTA NU VA CRAPA DUPA COLT MOTRUL GARANTAT,ESTE SUPER IEFTIN SI ASA ,ARE NEVOIE DE PLACUTE PE SPATE SI CAUCIUC PE SPATE CA ESTE CAM UUZAT

nu frate nu stric topicu dar...

App combini dak e scuterul

Am un Goopop

tUNNING : KIT 80 MALLOSI

cARBURATOR mallsoi

fisa noua,bateria noua(VARTA)

Filtru sport

Toba LEO VINCE

Ma dau la liniutza cu nrg ....zip la 200 m si nu am ce face cu ele

Acuma ce sa zic

dak e o sa iti aduc si poze si add me eraore_mata@yahoo.com :)have FUN

DAC VREI PUN SI EU APRINDERA STAGE 6 SI CARBURATORUL DE 21 DE LA UN PRIETEN SI FACEM INTRECERE SCUTER PE SCUTER DACA TE TINE ,HAI CA POATE MA FACI SI TE FACI CU UN SCUTER CU MOTORUL PRAF

Link la postare

pret nou 33 negociabil . HAIDETI FRATILOR CA UN GUNOI ESTE 20 MIL SI ASTA CARE ESTE TIPLA NU MERITA ,NU-L DADEAM DAR AM NEVOIE DE BANI.

cine ma suna in in 10 minute se bucura de o reducere de 50%

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.