Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

aladin

cumpăr Cumpar Gixer

Recommended Posts

k6 k7 k8 k9 asta din urma.... :D nu cred dar l-am pus ,mai jos k6 nu pentru ca am avut :D si vreau ceva mai nou ,pot oferii maxim 4000 E cash la orice ora ,eventual tarsiit putin dar nuuuuu rau ca scad la pret,si tin sa spun ca nu cumpar circuitata, imbracata in carene de america care se exfoliaza si se stramba la soare ,reparata vreodata Tinand cont de foametea ce vine la iarna si la vara si pentru multi ani este foare mult si asa ,deci cine are si vrea sa o vanda acum este momentul pentru ca peste putintel timp scade si mai rau pretul

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

vrei sa iti vinzi scuterul de 49 de cmc cu 1000 si ceva de euro si ai vrea sa dai 4000 pe k9 eventual si de 1000?se pare ca nici scuterul tau nu se vinde ca este criza mare

Link la postare
k6 k7 k8 k9 asta din urma.... :D nu cred dar l-am pus ,mai jos k6 nu pentru ca am avut :D si vreau ceva mai nou ,pot oferii maxim 4000 E cash la orice ora ,eventual tarsiit putin dar nuuuuu rau ca scad la pret,si tin sa spun ca nu cumpar circuitata, imbracata in carene de america care se exfoliaza si se stramba la soare ,reparata vreodata Tinand cont de foametea ce vine la iarna si la vara si pentru multi ani este foare mult si asa ,deci cine are si vrea sa o vanda acum este momentul pentru ca peste putintel timp scade si mai rau pretul

http://www.okazii.ro/catalog/31675942/Suzu...08.html#galerie vezi asta daca iti place suna ma si fa mi o oferta 0761146708

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.