Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

emilio

vand Suzuki Gsx1300R Hayabusa!

Recommended Posts

19800km reali,stare excelenta.Modificari-full sistem Yoshimura cu finala triovala carbon un pic modificata,bujii iridium,kn aer si ulei,a servit numai 300v competition 15w50,bixenon,bord nelimitat aftermarket,moto delimitata,tankpad,crashpad,suplimentar crashpad,protector buson rezervor,caucioace noi,furtune frana race full,placute Brembo noi,stop frana clar leduri,monopost,nr rabatabil,discuri frana race Spiegler.Optional pompa frana radiala Nissin,Ivan Tre Retarder,bord tunning,indicator treapta viteza blue,parbriz race Puig dark smoke.Motocicleta a fost luata din Germania in 2004 la 0 km de un domn din Constanta,rulata un sezon de el si stationata pana in 2007 cand a intrat in posesia mea.A fost pusa usor jos pe dreapta-se vad usoare urme pe capatul de ghidon,cauciucul crashpadului LSL pe carena dreapta jos a fost refacuta vopseaua putin.Accept orice test.Se da la schimb cu masina in valoare de 5500e motorizare mica benzina sau diesel.Cu banii la mine o las in proba o saptamana cu CASCO!0727364388

post-1063-1250420720_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Mersi fain.Unde ai auzit-o?A fost inmatriculata cu 0km!

Link la postare

Pretul se mentine.Iata cateva din aftermarketuri in foto.Tankpad Harris-protejeaza rezervorul de fermuoar si capsele de la geaca-blugi.Crashprotectors rearLighting USA protectie toba finala si carena spate-set la 50 e. Furtun frana race spate cu insertie metalica marca Hell pentru o franare mai buna,rezistenta in timp si look-50e.Protectie tank look carbon marca Progrip la 22e.

Geam race Puig Dark smoke -8o euro pentru o mai buna rezistenta la vant si look atractiv.Bordul cu lumini red-blue modificat profesional de Zextar la 100e si noile cadr ane de la NEWTACHO 50e,indicator treapta viteza universal blue de la Biketronix la 80 e,Tre delimitator de la IvanTre USA la 120E pentru cuplu in primele 4 trepte de viteza si top speed peste 300km ora-a reglat si arderea si a scazut consumul,filtru aer race kn pentru o admisie de aer sporita-110 e,evacuare cap-coada race Yoshimura cu finala Trioval carbon modificata pentru un sound placut si o evacuare mai buna-not for road use-1200 dolari,pompa radiala Nissin aftermarket 200e,furtune frana directe cu banjobolt race marca Hell 100e,discuri frana Spiegler race 300e pentru frane mai bune,crashpaduri pentru carene marca LSL LOOK CARBON 100E,stop clar spate cu becuri multiled 50e,suport numar rabatabil homemade 20e,semnale miniaturizate spate 20e,monopost pentru look agresiv,bixenon de 5000k pentru vizibilitate mai buna,cauciucuri noi Michelin -Power fata pentru franare buna si Pilot Sport spate pentru durata mai lunga de viata si look agresiv,kn oil filter,bujii noi NGK iridium,ulei numai Motul 300v 15w50 dubluester,placute Brembo.

De actualitate.

post-1063-12544059799828_thumb.jpg

post-1063-12544061216244_thumb.jpg

post-1063-12544069865105_thumb.jpg

post-1063-12544070122739_thumb.jpg

post-1063-12544074637753_thumb.jpg

post-1063-12544077198925_thumb.jpg

post-1063-12544078511264_thumb.jpg

post-1063-1254407903558_thumb.jpg

post-1063-12544079309907_thumb.jpg

post-1063-1254408063814_thumb.jpg

post-1063-12544082245583_thumb.jpg

post-1063-12544082585885_thumb.jpg

post-1063-12544083080799_thumb.jpg

Link la postare

EMOTIONANT mi-au dat lacrimile citind randurile de mai sus.Te-ai apucat sa imi faci mie antireclama ca sa iti vinzi tu motorul care stiu sigur

ca e ala busit de pe DR. TABEREI care a avut fata facuta zop si o sa fac rost si de dovezi.Pt. cei interesati sa cumpere o astfel de cazatura o

recomand cu placere dar cred ca trebuia sa le ducem impreuna la fier vechi PS.eu am vanduto scumpo,te puuuuuup :air_kiss:

De obicei nu analizez ideile altora insa tu esti atat de retard incat nu m-am putut abtine sa nu afirm asta despre tine.

Keep gooing to your way... you are the best.

:russian_roulette:

Link la postare

Motocicleta suporta orice test.Am si cea de-a doua cheie inca in plasticul original.

Link la postare

Pretul la final de sezon este 4500 euro in varianta de serie si 5100 accesorizat.Motocicleta suporta orice test.Am si cea de-a doua cheie inca in plasticul original.

Link la postare

ce-i stiuca,ti-ai sters replay-ul ?ti-era ca e de tot rahatul?eu l-am citit dimineata si acu nu-l mai vad.up pt busa asta ca am vazut-o la tulcea la liniute,si la una cu pb nu-i dai in gura,ca nu esti inconstient.

Link la postare

Ce probleme sa aiba busa daca are 19000km si peste 6 schimburi de 300v Dubluester Copetition?Cei din Constanta stiu bine povestea acestui motor.

Link la postare

Pana in mai de vanzare la cel mai bun pret care se ofera.O sansa buna pentru un motor bun.Oferte numai pe PM.

Se da la schimb si cu masina.Ofer diferenta si inca 2 masini la schimb .

Link la postare

E un baiat care avea un ij sau ceva de genul.A luat o busa lovita cu cadrul rupt cu 900 euro si l-a sudat.A mai bagat ceva bani in plasticele fata,far si altele.Daca o tinea pt el nu era o problema,dar a vazut ca nu e de el -ma refer la experienta-si s-a gandit sa o dea.Eu am considerat asta crima cu premeditare.L-a deranjat acest lucru,desi nu ar fii trebuit.La 60000 km motocicleta lui a imprumutat un bord cu 30000km din Arges-Pitesti de pe o busa care a vazut de aproape si apoi pupat un escavator si nu...nu este o gluma.Stapanul traieste din fericire si poate confirma.A mai facut ceva km si a pupat masina unui mos ce a virat brusc in fata la stanga.Numai pasagerul acelei moto poate spune ce a simtit cand casca lui Shoei a luat contact cu asfaltul.Si doar ce vazuse saraca moto recent 2 tobe second Leo Vince carbon ovale cu putin inainte.Scuze pentru informatii,dar nu m-am putut abtine-specificul meseriei isi spune cuvantul.Sau deformare profesionala as putea spune.

Link la postare

Mai degraba e deformare profesionala as spune,dar asta e o alta mancare de peste.Dece ai tinut sa precizezi tu cine sunt si cu ce

ma dau?poate te va intelege altcineva dumnezeu eu stiu cine ca eu nu te inteleg.Bafta mai departe si sa fim sanatosi.

UP si de la mine cu ocazia asta ca nu am mai intrat de mult.

Link la postare

20000 de lei.Motocicleta se vinde cu toate accesoriile la acest pret mai putin delimitatorul electronic si pompa de frana sport pe care le voi da unui prieten pentru curse.De vanzare doar pana se redeschide sezonul.

Link la postare

Are si schimbul de ulei in asteptare!

Link la postare

Are si schimbul de ulei in asteptare!

Salut,

Sunt interesat de oferta ta. Iti ofer 5500 euro pe ea, singura problema e ca pot sa ti-i dau in 7-8 rate. Pentru asa zisa "garantie" iti las actele de pe SV-ul meu (Suzuki SV 650 / 2002) + masina. Desigur daca esti de acord incheiem un contract la notar in care sa fie trecuta clar suma lunara in EUR (ai avantaj la curs aici ;) + clauze contractuale iar actele de Vanzare / Cumparere le facem la plata ultimei luni.

Nu fac credite bancare asa ca....asta e singura metoda de plata. Castigi cam 30 mil pe luna? care zic eu ca e super bine :P

Daca esti interesat de oferta asta, lasa un reply si iti las datele mele de contact.

Numai bine.

Link la postare

Salut,

Sunt interesat de oferta ta. Iti ofer 5500 euro pe ea, singura problema e ca pot sa ti-i dau in 7-8 rate. Pentru asa zisa "garantie" iti las actele de pe SV-ul meu (Suzuki SV 650 / 2002) + masina. Desigur daca esti de acord incheiem un contract la notar in care sa fie trecuta clar suma lunara in EUR (ai avantaj la curs aici ;) + clauze contractuale iar actele de Vanzare / Cumparere le facem la plata ultimei luni.

Nu fac credite bancare asa ca....asta e singura metoda de plata. Castigi cam 30 mil pe luna? care zic eu ca e super bine :P

Daca esti interesat de oferta asta, lasa un reply si iti las datele mele de contact.

Numai bine.

Mai am oferte,dar putem sa o studiem si pe aceasta.Actele cu notar sau fara nu prea au valoare in tara noastra.Am un amic care are de recuperat cu acte 60000 si de ani de zile cu instanta su executori tot nu ai poate recupera.Mai am unul care va primi banii in urmatorii 30 de ani inapoi de la o profesoara-cate 1 milion lunar.Iti dai seama ce incredere am in hartii!

0727364388 si vorbim.

Link la postare

Mai am oferte,dar putem sa o studiem si pe aceasta.Actele cu notar sau fara nu prea au valoare in tara noastra.Am un amic care are de recuperat cu acte 60000 si de ani de zile cu instanta su executori tot nu ai poate recupera.Mai am unul care va primi banii in urmatorii 30 de ani inapoi de la o profesoara-cate 1 milion lunar.Iti dai seama ce incredere am in hartii!

0727364388 si vorbim.

Te-am sunat, nu ai raspuns (0746 / 878658). Uite care e ideea:

Nu facem contractul de vanzare cumparere pana nu iti primesti toti bani. Iar daca esti ingrijorat de "riscul" ca dispar cu ea, pui GPS tracker. Actele la notar sunt o formalitate care teoretic asigura ca tu imi vinzi motorul la sfarsitul platii (incheiem contractul de vanzare cumparare). Daca e, fac si asigurare CASCO pentru linistea ta ;). Cum am zis, iti ofer 5500 in conditiile actuale de sistem de rate (sorry, dar atat am salariu :) ). Deci in concluzie: motorul e al tau pana la ultima rata. Ca sa fie clar. Astept raspuns sau beep la nr. de mai sus sa vb.

Numai bine.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.