Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

razvandmn

vand Honda Magna Vf 750 C 1998, 3200 Euro

Recommended Posts

splendid motor... :rolleyes:

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

:clapping: Nu va mai bateti capul,gata,am batut palma si azi voi intra in posesia "frumoasei"!Dupa indelungi cautari si mai ales documentari,am ajuns la concluzia ca acest model este cel mai potrivit pt mine ,care am avut o pauza destul de mare (aprox 14 ani)de cind n-am mai condus.Prietenii ma imbarbateaza si-mi spun ca asta e ca inotul ,nu se uita,sa o iau incet si sigur o sa fie OK!De abia astept sa-mi modific detaliile de la profilul forumului... :thumbsup:

:clapping: Nu va mai bateti capul,gata,am batut palma si azi voi intra in posesia "frumoasei"!Dupa indelungi cautari si mai ales documentari,am ajuns la concluzia ca acest model este cel mai potrivit pt mine ,care am avut o pauza destul de mare (aprox 14 ani)de cind n-am mai condus.Prietenii ma imbarbateaza si-mi spun ca asta e ca inotul ,nu se uita,sa o iau incet si sigur o sa fie OK!De abia astept sa-mi modific detaliile de la profilul forumului... :thumbsup:

ADJUDECAT! :clap:

Link la postare

Sint golite si se aude trasnet! :yahoo:

Nu are crash bars,si vreau sa incep o cautare in acest sens,cred ca este mai linistitor cu asa ceva..Ar mai fi si faptul daca i s-ar potrivi sa-i pun si un parbriz,parca inclin sa nu...

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.