Mergi la conţinut

Donez Iepuras


moto_pitzi

Recommended Posts

up pentru iepurica :rolleyes: .

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai atunci se schimba planul pt la Paste 2010.

Cea mai buna carne e cea de iepure.

Plina de hormoni si steroizi si antibiotice.

vrei sa-ti creasca tate ? =))

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se chiama piept de puica.

=))=))=))

De fapt hormoni de crestere sunt masculini si iti creste par pe piept.

Si la femei.

=))=))=))

si ajungi la concluzia ca fara o femeie cu barba si par intre tate traim degeaba =)) si culmea ca iepurele era de vina =))

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si ajungi la concluzia ca fara o femeie cu barba si par intre tate traim degeaba =)) si culmea ca iepurele era de vina =))

pai si-acuma zici, pisi? ma lasi sa ma chinui atata amar de vreme sa ma epilez? =))

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iepulasul pleaca tu-tu papa astazi. si-a gasit stapanire. o sa-mi fie tale dol de el :( . sa aveti grija de micut, da?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iepulasul pleaca tu-tu papa astazi. si-a gasit stapanire. o sa-mi fie tale dol de el :( . sa aveti grija de micut, da?

=)) mai intreaba dupa vreo luna si vezi daca mai "exista".... :D

eu zic ca o sa-l bage la cuptor , preparat bine

:P

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

=)) mai intreaba dupa vreo luna si vezi daca mai "exista".... :D

eu zic ca o sa-l bage la cuptor , preparat bine

:P

Iepurasul e Chitilean acuma. L-am adoptat eu, asa ca nu o sa o duca rau... la curte, iarba verde, nu o sa fie mancat.

L-am dus acasa aseara, era cam speriat mititelul, s-a ascuns sub un atas si de acolo ne privea ingrozit.

Piticii mei bucurosi sa-l mangaie si ei, nu-i ajungea lui Fluffy ca il cam alerga Riki, si aia mici ii dadeau tarcoale sa-l vada mai bine si sa-l ia in brate.

O sa revin cu poze.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iepurasul e Chitilean acuma. L-am adoptat eu, asa ca nu o sa o duca rau... la curte, iarba verde, nu o sa fie mancat.

L-am dus acasa aseara, era cam speriat mititelul, s-a ascuns sub un atas si de acolo ne privea ingrozit.

Piticii mei bucurosi sa-l mangaie si ei, nu-i ajungea lui Fluffy ca il cam alerga Riki, si aia mici ii dadeau tarcoale sa-l vada mai bine si sa-l ia in brate.

O sa revin cu poze.

sper din suflet sa-si revina in apele lui. de-abia astept poze cu fluffy. sa-l stapaniti sanatosi si sa aveti grija de el.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricum nu mananc iepure.

N-as manca nici pui.

ce face iepuricul?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce face iepuricul?

Ieri l-am tinut in cusca, nu stiam cum reactioneaza cainele daca intra in gradina lui, sa se obisnuiasca cu zgomotele din curte, si il cam teroriza si Riki al meu.

Ieri seara i-am dat drumul in gradinita din fata casei, a venit si Riki repede si s-au alergat toata seara. Noaptea l-am lasat liber in gradinita, dar i-am gasit pe amandoi in curte, o fi impins careva poarta si au iesit.

E cam sperios nu pre sta sa-l mangai, il prind destul de greu, sper sa se obisnuiasca cu noi.

Riki e tare entuziasmat cand il vede, cat era in cusca Fluffy Riki se invartea prin jurul custii. De batut nu se bat, se alearga, sper ca din joaca...

Promit ca o sa le fac si poze.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri l-am tinut in cusca, nu stiam cum reactioneaza cainele daca intra in gradina lui, sa se obisnuiasca cu zgomotele din curte, si il cam teroriza si Riki al meu.

Ieri seara i-am dat drumul in gradinita din fata casei, a venit si Riki repede si s-au alergat toata seara. Noaptea l-am lasat liber in gradinita, dar i-am gasit pe amandoi in curte, o fi impins careva poarta si au iesit.

E cam sperios nu pre sta sa-l mangai, il prind destul de greu, sper sa se obisnuiasca cu noi.

Riki e tare entuziasmat cand il vede, cat era in cusca Fluffy Riki se invartea prin jurul custii. De batut nu se bat, se alearga, sper ca din joaca...

Promit ca o sa le fac si poze.

exceptand perioadele de calduri cand nu se suportau, bella si cu fluffy stateau unul peste altul, mancau din aceeasi bucata etc. la mangaiat eu zic ca va sta pana la urma, dar ii trebuie un pic de timp sa se obisnuiasca. noi ii mangaiam pe rand sau fiecare din noi cate unul, caci erau gelosi unul pe celalalt :D .

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce face iepuricul?

MAI EXISTA IEPUROIU'?

Ieri l-am tinut in cusca, nu stiam cum reactioneaza cainele daca intra in gradina lui, sa se obisnuiasca cu zgomotele din curte, si il cam teroriza si Riki al meu.

Ieri seara i-am dat drumul in gradinita din fata casei, a venit si Riki repede si s-au alergat toata seara. Noaptea l-am lasat liber in gradinita, dar i-am gasit pe amandoi in curte, o fi impins careva poarta si au iesit.

E cam sperios nu pre sta sa-l mangai, il prind destul de greu, sper sa se obisnuiasca cu noi.

Riki e tare entuziasmat cand il vede, cat era in cusca Fluffy Riki se invartea prin jurul custii. De batut nu se bat, se alearga, sper ca din joaca...

Promit ca o sa le fac si poze.

io zic ca-s pe invers =))

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hmm :spiteful: poate...de data asta....

Ce tot bati apropoul?

Ai vrea tu, dar n-am sa te invit la masa.

Noutati despre iepurica: Aseara am iesit cu aparatul foto, dar Fluffy nu a fost de acord sa participe la sedinta foto.

A gasit el un colt de unde nu pot sa-l scot si de cate ori se simte in nesiguranta o zbugheste acolo.

Azi dimineaza cand am iesit in curte erau amandoi pe iarba, dar nu am avut timp de poze.

De mancare ii dau grau, varza, morcovi, mere, daca are si alte preferinte sa-mi spuneti.

Ieri a stat sa-l mangaie si sotul meu, s-a mai plimbat prin curte, asa ca incet- incet se va obisnui si la noi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce tot bati apropoul?

Ai vrea tu, dar n-am sa te invit la masa.

Noutati despre iepurica: Aseara am iesit cu aparatul foto, dar Fluffy nu a fost de acord sa participe la sedinta foto.

A gasit el un colt de unde nu pot sa-l scot si de cate ori se simte in nesiguranta o zbugheste acolo.

Azi dimineaza cand am iesit in curte erau amandoi pe iarba, dar nu am avut timp de poze.

De mancare ii dau grau, varza, morcovi, mere, daca are si alte preferinte sa-mi spuneti.

Ieri a stat sa-l mangaie si sotul meu, s-a mai plimbat prin curte, asa ca incet- incet se va obisnui si la noi.

ma bucur ca isi revine :rolleyes: . ti-am zis ca este mangaiecios, dar nah...schimbarea l-a speriat putin. noi ii mai dadeam si paine uscata, iarba (atentie, iarba iarba, nu plante care mai cresc prin iarba), salata, patrunjel si cateodata leustean. cand gatesti sau faci salata ii poti da toate resturile de la legume (cojile/ foitele mai carnoase de ceapa, cojile de la castravete, resturile de la ardei + cotor, resturile de la rosii etc). poti sa-i dai si pepene/ coji de pepene. nu l-am invatat pretentios pe nici unul dintre iepurei, pentru ca astfel si "meniul" lor este mai diversificat si bogat in vitamine :smile:.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...