Mergi la conţinut

forumul in romana


Oaspete

Recommended Posts

salut.. io sunt mai nou pe aici, dar la faza asta va pot ajuta. Am facut traducerea la forumul asta acu ceva vreme. Bine... mai trebe corectate niste chestii, dar in principiu este cam gata. Dati-mi un mail daca va intereseaza.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...
in curand forumul va fi tradus in totalitate in romana... ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Din fericire ,majoritatea membriilor de pe acest forum --din cate vad eu -- stiu engleza !! Mi-e si putin rushine sa vb asa !!! Dar sunt care is mai greoi de cap !!

Tu stii ce faci , Vad ca deja e tradus aproape in totalitate !!!

Bafta si minuni ,

Valer .........

Hai ca nu va mai tin ....... Rezults ? :notworking:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Da, sunt administrator pe forum, iar kelu, este si el de curand administrator...

Ca sa poti vedea mai multe despre echipa moderatoare, ai un link in partea de sus a paginii, membrii...filtreaza dupa o anumita categorie si o sa vezi cine sunt administratorii, moderatorii, membrii pro-bike..etc

;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, sunt administrator pe forum, iar kelu, este si el de curand administrator...

Ca sa poti vedea mai multe despre echipa moderatoare, ai un link in partea de sus a paginii, membrii...filtreaza dupa o anumita categorie si o sa vezi cine sunt administratorii, moderatorii, membrii pro-bike..etc

;)

<{POST_SNAPBACK}>

Mersi , esti adminul ideal (cel mai mare) pt.un forum ca acesta .

Totdeauna ai rabdarea si esti corect cu membrii , explici tot ce nu se intzelege (la toata lumea) , totdeauna ne lamuresti .

Toate cele bune ,

Mersi , Valer . :banana:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

citesc acum depre traducerea in romana si este un lucru bun zic eu daca se reuseste (si asta e imposibil) o traducere relativ tehnica si fara exagerari lingvistice

pentru ca putina lume stie ce este aceea o "pictograma de accelerare grafica " (pe romaneste "shortcut")

cred ca ar fi mai utila implementarea unui dictionar online, care sa apara in toate paginile, si cand am o nelamurire dau copy paste si vad ce insemna cuvantul (varianta banala de facut), sau varianta gen ifinger care e mult mai interesanta

sper ca nu m-am trezit prea tarziu cu replica :D

salutare

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...