Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

hispanic

vand Vand Sau Schimb

Recommended Posts

varadero 1000 din anul 2000 adus in tara de 1 an din italia, rulat cateva luni,avariat partea fata adica telescoape ,janta fata,aripa fata si carena dreapta .totul rezolvat mai putin jeanta fata care este stramba .motorul se vinde cu 2300 euro sau schimb .astept ofertele voastre.

tel 0788972411

post-3012-1250690184_thumb.jpg

post-3012-1250690192_thumb.jpg

post-3012-1250690198_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

schimb cu auto ford focus sau peugeot partner plus diferenta?

Link la postare
schimb cu auto ford focus sau peugeot partner plus diferenta?

salut, eu sunt proprietarul motorului, poti sa-mi dai mai multe date despre masini, ani, inmatriculari, rulaj si ceva poze,

eventual ne vedem pe PM

Link la postare

ok...momentan nu sant in tara.cand ajung acasa,iti trimit foto.fordul e inmatriculat pe ro de 5 ani,iar peugeotul partner e inmatriculat spania pe numele meu.asigur procura pe termen nelimitat.pastram legatura.cand am ocazia,trimit foto.o zi buna

Link la postare
cam cat ar costa ca sa fie in stare completa??

1500eu...costa reparatia.(atat mi sa cerut mie la un concesionar piese s.h. din madrid.)

1500eu...costa reparatia.(atat mi sa cerut mie la un concesionar piese s.h. din madrid.)

dar odata reparat,poti spune ca a meritat fiecare banut...

Link la postare
salut, eu sunt proprietarul motorului, poti sa-mi dai mai multe date despre masini, ani, inmatriculari, rulaj si ceva poze,

eventual ne vedem pe PM

Salut!

sunt Ovidiu din Oradea, am vorbit despre un schimb de motoare cu dl Marian, cu un Kawasaki Z 750 (care este postat in aceasta rubrica Z 750 ,3200 €, ovidyusbs, )am mai vb cu dansul in seara asta ca as putea fi interesat sa cumpar motorul asa cum e...daca mi-ati mai putea trimite niste poze detaliate....carena dreapta (crapata) ,detaliu telescoape, poze ansamblu cu genti laterale...etc

Din cate am inteles moto ar fi in stare de functionare, mai putin roata fata, iar telescoapele au fost indreptate dar nu sunt in stare perfecta (de vazut daca se pot folosi...in cazul in care as veni sa vad moto voi veni cu telescoape si roata fata(imprumutate )pentru a nu avea nici un dubiu despre starea actuala a motocicletei.

...ramane sa ne auzim ,astept pozele pe adresa ovidyusbs@yahoo.co.uk, si daca totul e ok vom demara tranzactia...

toate cele bune

Link la postare
Salut!

sunt Ovidiu din Oradea, am vorbit despre un schimb de motoare cu dl Marian, cu un Kawasaki Z 750 (care este postat in aceasta rubrica Z 750 ,3200 €, ovidyusbs, )am mai vb cu dansul in seara asta ca as putea fi interesat sa cumpar motorul asa cum e...daca mi-ati mai putea trimite niste poze detaliate....carena dreapta (crapata) ,detaliu telescoape, poze ansamblu cu genti laterale...etc

Din cate am inteles moto ar fi in stare de functionare, mai putin roata fata, iar telescoapele au fost indreptate dar nu sunt in stare perfecta (de vazut daca se pot folosi...in cazul in care as veni sa vad moto voi veni cu telescoape si roata fata(imprumutate )pentru a nu avea nici un dubiu despre starea actuala a motocicletei.

...ramane sa ne auzim ,astept pozele pe adresa ovidyusbs@yahoo.co.uk, si daca totul e ok vom demara tranzactia...

toate cele bune

ok facem azi poze si le trimitem

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.