Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

jany

vand Kawasaki Zx6r...an 2007

Recommended Posts

bi-xenon,unik proprietar,nu a suferit accidente.....merge si functioneaza impecabil......11800km,

tel.0730678039......

ACCEPT VAR AUTO.......

post-26915-1250919071_thumb.jpg

post-26915-1250919097_thumb.jpg

post-26915-1250919113_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

luati as morti in p...........de fraier ......te bat rau daca te intilnesc......fututi inima mati.....

bagamia as p... in aia de pe motor si in toti morti tai ca ai reusit sa ma enervezi......cacatule..............

saracule care ai vandut un motor tot sezonu.........iti reamintesc.....so fut pe mata in anus de taran..................te bat rau de tot...............

...

Link la postare
luati as morti in p...........de fraier ......te bat rau daca te intilnesc......fututi inima mati.....

bagamia as p... in aia de pe motor si in toti morti tai ca ai reusit sa ma enervezi......cacatule..............

saracule care ai vandut un motor tot sezonu.........iti reamintesc.....so fut pe mata in anus de taran..................te bat rau de tot...............

...

? =))

Link la postare
bi-xenon,unik proprietar,nu a suferit accidente.....merge si functioneaza impecabil......11800km,

tel.0730678039......

ACCEPT VAR AUTO.......

:)) man ce te aprinzi asa tu singur cu mana ta ai scris odata 4000 odata 5000 ce e devina omu ca tu esti galma ....:)))) mama da ce te aprinzi frate asa =)) si doi la mana vezi ca nu esti pe batatura sa vorbsti cum vorbesti mai intra si copii pe aici =)) (Romania va inainta prin bun simt si respect) educatule.....mutati fiarele oleaca mai incolo mai trantesteo de doua ori mai baga niste copsea pe ea si o cumpar eu dar dupa ce-ti mai rupi o mana un picior ca sa ma simt si eu bine ca am luat motor cu istorie....

PS: Incearca sa vorbesti mai frumos ca esti om ca toti ceilalti !!!!!!!!!

Link la postare

...

ne-ai surprins urat de tot cu educatia ta =))

Link la postare

am zis sa nu incep prima data cu "mamaia ta e tigan ?" cand am vazut ca esti din ploesti cu o astfel de exprimare

am lucrat 2 ani in penitenciarul din ploiesti , reusesti sa ma sperii mai mult de atat ?

uite , iti dau adresa mea daca vrei sa ma bati , bine ?

daca si eu vroiam sa zic ceva de mama ta ,era deajuns sa ma leg de prima poza din anuntul tau

hai nu te enerva isi nu ma face sa imi pun mintea cu tine , doar mai cizeleaza-te si hotaraste-te asupra pretului

Link la postare

tel.0730678039......

ACCEPT VAR AUTO.......

.

Link la postare

si sa ne multumesti bai cocales...ca iti tinem mortaciunea de topic in viata....

Dar ai grija ca suntem aici sa respectam democratia...nu sa o aplicam.

Link la postare

.esti nebatut se pare ...........bagatorule in sema......iti trebuie o corectie buna sa o ti minte....peste degetele alea spurcate cu care scri..

Link la postare

Spurcat e cine nu ti-a pus abecedarul la timp in mana ...cand o sa inveti sa SCRII poate o sa mai avem ce discuta...pana atunci inscrie-te la Spiru Haret ca au clasa a 2-a la distanta...

Up ca merita ...mobra de pe Cocales.net.

Link la postare
vanzatorul:

ce e ciudat e ca ....nu e la primul motor care face asa...a mai fost un r1 alb cu cadrul auriu ....,un k1 alb cu cadrul auriu.....un k8 din bacau ....and so on..si toate le ia pe bani buni..si le tuneaza...(in ploaie cand tuna) si dupe aia le da la bani putini......or fi clone:-?????

Link la postare

Se pare ca isi mentine vocabularul,l-am sunat pentru detalii si la sfarsit m-a injurat din cauza ca nu am fost de acord cu cele spuse de el. Cred ca nu as cumpara o motocicleta de la un om ca asta nici cu 10 euro,tot bani pierduti ar fi. Nu am vazut acest topic inainte de al suna ca nu mai aruncam pe geam cei 20 de centi.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.