Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

S_I_G

vand Honda Cbr 900 Rr

Recommended Posts

Honda cbr 900 rr 1999 sc 33 aprox.38 mii km merge si arata impecabil .......

Motocicleta are:

-Cauciucuri metzeler M3 1500 km

-Discuri braking fata+spate (discurile au fost puse de catre mine ulterior de aceea nu apar in toate pozele )

-Placute braking fata+spate

-Furtune racing fata+spate (spate inca nemontat)

-Toba Two Brothers racing (usa)

-Filtru aer + ulei K&N

-Tripla pe led

-Parbriz racing ermax

-Rezervor lichid frana rizoma (nu se vede in poze ....este montat dupa ce au fost facute pozele)

-Ulei motul 300v 10W40

-Arcurile din telescoapele fata ohlins si uleiul tot ohlins +semeringuri noi

-Aerograf pe janta spate , rezervor si pe bord

Pret 2000 E

Contact 0765399185 sau 0743624762 Cosmin

post-3764-1251324862_thumb.jpg

post-3764-1251324871_thumb.jpg

post-3764-1251324878_thumb.jpg

post-3764-1251324884_thumb.jpg

post-3764-1251324891_thumb.jpg

post-3764-1251324900_thumb.jpg

post-3764-1251324911_thumb.jpg

post-3764-1251324919_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Inca valabil !

Astept oferte si remuneratii :))

......

.......

..........

........

........

........

........

Aripa fata revopsita .........am facuto albastra :D

anunt inca valabil

:to_become_senile:

2600 E

:download:

Link la postare

sincer mi se pare putin aiurea ai 2600 E sa imi cumperi motorul dar nu ai 10 centi sa dai un min tel sa afli ce detalii vrei tu:))

Apropo sunt din Caracal olt iar pretul eu zic ca este destul de ok....la cate are motoru pe el

Link la postare

sincer mi se pare putin aiurea ai 2600 E sa imi cumperi motorul dar nu ai 10 centi sa dai un min tel sa afli ce detalii vrei tu:))

Apropo sunt din Caracal olt iar pretul eu zic ca este destul de ok....la cate are motoru pe el

mi se pare putin aiurea sa te stresez la telefon cu diferite probleme! Am avut si eu motoare la vanzare si ma sunau unii sa ma intrebe cine stie ce porcarii !

Vreau sa-mi fac o baza de 3..4 motoare le pun pe toate cap la cap si ma rezum la 1 singur!

Al tau e pe foaie momentan dar ca sa nu te stresez la telefon am preferat sa iti scriu pe forum! (cosmote-u e in floare , minute gratuite deci nu fac sex in fund pe cateva minute)

mersi

Link la postare

:))) da ai dreptate si tu dar ideea este ca nu intru tot timpul pe internet sa ma uit la anunt .....si in plus si la urma urmei este interesul meu sa vand motocicleta (ca sa imi iau alta mai puternica:)) ) asa ca un telefon nu ma deranjaza;) apropo pretzul este cel scris acolo 2600 .......acum 2 zile am pus baterie noua si bujii ngk ididium . Daca stau sa fac un mic calcul numai ce este pe motor pus fac peste 1000 E

in cazul in care esti hotarat vii vezi motorul faci proba cu el (daca nu prinde 290-295 km/h) til dau cadou si discutam

Link la postare

:))) da ai dreptate si tu dar ideea este ca nu intru tot timpul pe internet sa ma uit la anunt .....si in plus si la urma urmei este interesul meu sa vand motocicleta (ca sa imi iau alta mai puternica:)) ) asa ca un telefon nu ma deranjaza;) apropo pretzul este cel scris acolo 2600 .......acum 2 zile am pus baterie noua si bujii ngk ididium . Daca stau sa fac un mic calcul numai ce este pe motor pus fac peste 1000 E

in cazul in care esti hotarat vii vezi motorul faci proba cu el (daca nu prinde 290-295 km/h) til dau cadou si discutam

:))) doar 295 :)) nu prea ma intereseaza viteza maxima! Decat 295 linie dreapta prefer 150 pe viraje (viraje mici eventual) mai multa senzatie!

Imi plac motoarele vechi si mari ! Parca au alta postura pe shosea fata de ascutitorile din 2003 in sus!

Accesorii nu ma intereseaza ce ai pe el ...majoritatea vor fi schimbate!

Acum sa vad ce fac ...fratele meu ma preseaza sa-i cumpar motorul (un k6 de 600) dar sa vedem ce si cum,! inca e vreme nasoala ....nu ma grabesc..banii sunt la saltea! Daca e ceva in prealabil o sa revin cu un telefon... eventual cu o vizita!

Mersi

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.