Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Recommended Posts

Schimb Ducati 748s in stare excelenta inmatriculat 2009 cu toate taxele la zi, piese originale:frane fata spate brembo suspensii showa si stabilizator de directie showa.Il schimb cu un supermoto in stare excelenta plus roti de cross.Nu veti regreta afacerea ;).contactati-ma la Nr tel 0753914307

post-27004-1249483068_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
Schimb Ducati 748s in stare excelenta inmatriculat 2009 cu toate taxele la zi, piese originale:frane fata spate brembo suspensii showa si stabilizator de directie showa.Il schimb cu un supermoto in stare excelenta plus roti de cross.Nu veti regreta afacerea ;).contactati-ma la Nr tel 0753914307

Salut!Uite ce am eu,poate iti place.http://www.pro-bike.ro/forums/index.php?showtopic=58848

Link la postare

Multumesc de oferta dar ma intereseaza supermoto.Bafta la vanzare.Anuntul este inca valabil, astept ofertele voastre.E o motocicleta prea buna sa fie nerulata.Nr:0753914307

UP!!!:D

UP!!!

Link la postare

Are picior, nu este lovita.Motoru este in stare perfecta din punct de vedere tehnic si optic.O sa mai pun ceva poze recente.Este inmatriculata pe persoana fizica(pe numele meu).Consumabile schimbate de curand.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.