Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

teodorciurea

vand Vand Kawasaki 636, 2003

Recommended Posts

Cum scrie si in titlu, vand kawasaki zx6r 636 , 130 cai putere, crashpaduri, toba Leo Vince Titanium,scarite racing,rimestripe-uri , cauciucuri 50-60% , 23000 kilometrii stare tehnica foarte buna, motocicleta a fost adusa in luna mai 2009 . Accept si variante cu moto ( mai ieftine) sau auto ( ofer si diferenta pt auto mai nou) , la pretul de 4000 euro. Pretul de 3500 de euro, cu banii cash, este absolut fix. Pentru mai multe detalii (poze) va astept la numarul de telefon 0723842992 . O zi buna.

up

post-26570-1251906662_thumb.jpg

post-26570-1251906676_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

De vreo doua zile caut un kawasaki si printre cele cateva care mi-au placut se numara si a ta dar in seara asta intrand pe acest forum am observat ca mai ai una identica pt pista.

Din pacate iti spun sincer ca mi-a sarit gandul ca anumite piese de pe cea inmatriculata le-ai folosit si pe cealalta si mi-a scazut serios interesul.Cred ca oricine s-ar gandi la lucrul asta,ai putea cumva sa-mi spui care e treaba cu ele sau ceva de genul asta,bineinteles daca nu te deranjeaza? Mersi mult si scuza-mi indrazneala. Am incercat sa-ti trimit PM dar nu merge.

Link la postare

De vreo doua zile caut un kawasaki si printre cele cateva care mi-au placut se numara si a ta dar in seara asta intrand pe acest forum am observat ca mai ai una identica pt pista.

Din pacate iti spun sincer ca mi-a sarit gandul ca anumite piese de pe cea inmatriculata le-ai folosit si pe cealalta si mi-a scazut serios interesul.Cred ca oricine s-ar gandi la lucrul asta,ai putea cumva sa-mi spui care e treaba cu ele sau ceva de genul asta,bineinteles daca nu te deranjeaza? Mersi mult si scuza-mi indrazneala. Am incercat sa-ti trimit PM dar nu merge.

cel ce a deschis topicul, adica proprietarul nu poate posta, asa ca citez::

"Salut. Din pacate , nici mie nu imi merge sa dau reply de pe contul meu. Tocmai de aceea am 2 motociclete, ca sa nu o folosesc pe cea inmatriculata pe circuit. Fiecare motocicleta este cu scopul ei , una pentru plimbari, alta pentru circuit. Nu prea mai inteleg : nu e bine nici sa ai motocicleta de circuit, dar clar nu e bine nici sa te duci cu motocicleta originala, pe circuit, sa zica lumea ca e fugarita. Atat timp cat functioneaza amandoua (simultan), nu vad ce dubii ar exista ca iau piese de pe cea inmatriculata, ca sa pun pe cealalta. Din contra, cea de circuit are amortizor spate Ohlins, furtune frana racing, toba cap-coada micron pe care nu le-am schimbat cu cele originale de pe motocicleta inscrisa . Daca tu bateai apropouri catre altceva, te pot lamuri cu un simplu telefon pe care mi-l poti da . Salutare !"

Link la postare

Multumesc pt detalii. Daca nu reusesti sa o vinzi la banii astia da-mi un PM ca m-ar interesa dar nu ajung la suma ceruta de tine. Am uitat sa te intreb din ce an este ca nu am vazut in descriere.

Link la postare

Salut!

Scuze ca intervin si eu.. dar ma intriga putin faptul ca unii oameni, care pretind ca ar vrea sa cumpere un motor, nu sunt in stare sa dea un telefon, si sa afle tot ce ii intereseaza despre acel motor..

Legat de acest motor am numai cuvinte de lauda.. pentru ca l-am vazut.. si l-am testat...

In concluzie, daca sunteti interesati nu ezitati sa contactati proprietarul!

Scuze inca o data pentru interventie :)

Multumesc pt detalii. Daca nu reusesti sa o vinzi la banii astia da-mi un PM ca m-ar interesa dar nu ajung la suma ceruta de tine. Am uitat sa te intreb din ce an este ca nu am vazut in descriere.

Link la postare

Salut!

Scuze ca intervin si eu.. dar ma intriga putin faptul ca unii oameni, care pretind ca ar vrea sa cumpere un motor, nu sunt in stare sa dea un telefon, si sa afle tot ce ii intereseaza despre acel motor..

Nu vreau sa stresez proprietarul cu intrebari daca eu nu ajung la suma ceruta de el, i-am lasat acel mesaj sa stie ca sunt un posibil cumparator in cazul in care nu o vinde la pretul acesta. Nu cred ca am deranjat,iar daca am facut-o imi cer scuze. Spor la vanzare prietenului tau.

Link la postare

ame='deka' date='23 September 2009 - 11:48 AM' timestamp='1253688483' post='325065']

Si tu crezi ca de la 3.500 cat zice ca vrea pe el, o sa il lase la 2.500, suma de care ai zis tu in alt topic ca dispui.

Da de ce sariti asa? Vad ca are cam multi purtatori de cuvant proprietarul. Nu l-am deranjat nici macar cu un telefon,nu am facut nici o oferta publica chiar am mentionat ca astept PM,repet PM daca nu reuseste sa o vanda si se gandeste sa o dea mai ieftina. Chiar este asa de grav sa incerci sa-ti cumperi o motocicleta cat mai buna cu banii pe care-i ai?

Link la postare

Da de ce sariti asa? Vad ca are cam multi purtatori de cuvant proprietarul. Nu l-am deranjat nici macar cu un telefon,nu am facut nici o oferta publica chiar am mentionat ca astept PM,repet PM daca nu reuseste sa o vanda si se gandeste sa o dea mai ieftina. Chiar este asa de grav sa incerci sa-ti cumperi o motocicleta cat mai buna cu banii pe care-i ai?

Treaba e ca si pe mine m-ar deranja unul daca mi-ar oferi 1500 pe motocicleta mea. Cam acelasi lucru faci si tu. Si normal ca oricine incearca sa isi ia motor cat mai bun de banii care ii are. Dar si tu esti constient de valoare reala ar unor motoare si nu poti sa faci oferte asa ca sa te afli in treaba.

Link la postare

Treaba e ca si pe mine m-ar deranja unul daca mi-ar oferi 1500 pe motocicleta mea. Cam acelasi lucru faci si tu. Si normal ca oricine incearca sa isi ia motor cat mai bun de banii care ii are. Dar si tu esti constient de valoare reala ar unor motoare si nu poti sa faci oferte asa ca sa te afli in treaba.

Aici GRESESTI,eu personal nu am facut nici o oferta,tu ai sustras dintr-un alt topic o oferta facuta de mine unui alt posesor de kawasaki care era cat de cat apropiata de pretul cerut si care mi-a fost acceptata dar din pacate a fost unul mai rapid si sper mai norocos decat mine si a pus mana pe ea. Cred ca nu mai are rost sa discutam pe tema asta,eu zic sa o lasam balta ca nu ajungem la nimic bun si nu asta este scopul meu atunci cand intru pe acest forum.

Link la postare

Aici GRESESTI,eu personal nu am facut nici o oferta,tu ai sustras dintr-un alt topic o oferta facuta de mine unui alt posesor de kawasaki care era cat de cat apropiata de pretul cerut si care mi-a fost acceptata dar din pacate a fost unul mai rapid si sper mai norocos decat mine si a pus mana pe ea. Cred ca nu mai are rost sa discutam pe tema asta,eu zic sa o lasam balta ca nu ajungem la nimic bun si nu asta este scopul meu atunci cand intru pe acest forum.

ok. O lasam balta. Numai sa nu mai tastezi doar ca s te afli in treaba.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.