Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Max

vand Vand Suzuki Rfr 900 135 Cai 0740813342

Recommended Posts

7999 RON

Vand Suzuki RFR 900 din 95, negru cu galben, discuri de frana pe fata noi, racing, placute noi, necazuta, neaccidentata. Motocicleta are 135 de cai pe care stie sa ii arate in practica, este o motocicleta foarte buna pentru sport-touring, consuma 5% in oras. Are cuplu foarte bun la plecare, motorul fiind derivat din motorul de 1100 de GSXR

Orice detalii la telefon 0740813342

Voi incerca sa pun poze mai tarziu pentru ca cele pe care le am in acest moment sunt de slaba calitate.

Max

post-847-1252315470_thumb.jpg

post-847-1252315493_thumb.jpg

post-847-1252315506_thumb.jpg

post-847-1252315520_thumb.jpg

post-847-1252315535_thumb.jpg

post-847-1252315547_thumb.jpg

post-847-1252315558_thumb.jpg

post-847-1252315567_thumb.jpg

post-847-1252315579_thumb.jpg

post-847-1252315595_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Pe probate!!!!

Poate nu aveai carburatia facuta!

Multumesc pentru interesul acordat!

Max

VALABIL

Link la postare

Nu ma supar deloc pentru comentarii. Am spus ca fac orice proba la motor. GSX-F de 600 la 150km/h mers constant consuma 5,5. crezi?

Link la postare

Nu trebuie sa te superi daca cineva comenteaza la topic ideea este sa informama corect pe cei ce vor sa devina motociclisti sau pe cei ce vor sa avanseze de la un motor mai mic la un motor mai mare.

Eu am un RF 900 RS2 /95 de 5 ani si recunosc ca acest motor consuma intre 8,5 - 13 % este normal sa consume asa pt un motor pe carburatie din 95 cu cilindree 930cmc si 135 cp asta e asta e consumul si gata .

Pe de alata parte este un motor ok ca si cilistica putere cuplu etc etc se comporta forte bine pe viraje cu anvelope la dimensiunile recomandate de fabricant ATENTIE daca se schimba dimensiunea anvelopei spate cu una mai lata motorul nu mai este stabil pe viraje .

Bafta la vinzare.

Link la postare
Nu trebuie sa te superi daca cineva comenteaza la topic ideea este sa informama corect pe cei ce vor sa devina motociclisti sau pe cei ce vor sa avanseze de la un motor mai mic la un motor mai mare.

Eu am un RF 900 RS2 /95 de 5 ani si recunosc ca acest motor consuma intre 8,5 - 13 % este normal sa consume asa pt un motor pe carburatie din 95 cu cilindree 930cmc si 135 cp asta e asta e consumul si gata .

Pe de alata parte este un motor ok ca si cilistica putere cuplu etc etc se comporta forte bine pe viraje cu anvelope la dimensiunile recomandate de fabricant ATENTIE daca se schimba dimensiunea anvelopei spate cu una mai lata motorul nu mai este stabil pe viraje .

Bafta la vinzare.

Te salut si iti multumesc pentru comentariu! Avand in vedere ca stii despre ce este vorba legat de motocicleta in cauza o sa iti spun si ca anvelopa spate este exct dimensiunea normala de 170. Eu m-am plimbat destul cu motorul asta si am avut posibilitatea sa il urc si sus in ture si sa merg frumos cu el. Asa ca daca tu spui ca motorul tau consuma intre 8,5 si 13% nu o sa ma supar "cum nu am facut-o nici pana acum" si nici nu o sa ma deranjez sa te contrazic. Iti multumesc inca o data pentru atentia acordata topicului meu. Poate daca nu vand motocicleta, o sa iti demonstrez ca poti consuma si 4% cu ea, nu doar 5%. Multa bafta si sa ne vedem sanatosi!

Valabil!

UP!

Link la postare

UP!

Salut.am si eu un rf900 adevarul este ca consuma intre 5si 9 litru depinde de mana ta!!

Salut.am si eu un rf900 adevarul este ca consuma intre 5si 9 litru depinde de mana ta!!

(si are 125 cp masurata)

Link la postare

Multumesc!

Silul de pilotaj e totul pentru consumul de carburant. De puterea motorului nu pot sa spun decat ca am declarat ce scrie pe carte. Spor!

Cu respect,

Max!

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.