Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

szmac0

vand Suzuki 1000 K5

Recommended Posts

Vand Suzuki Gsx-R 1000,an fab. 2005,culoare rosu-negru,17500km,inmatriculata 04.2008,impecabila tehnic si estetic,toba full Yosimura,schimb ulei facut acum 2000km,placute frana fata schimbate,parbriz puig,codita colantata imitatie carbon.

Se poate da cu Geaca Piele Tschul,Ghete Duststar si casca Shoei

Pret 6200 E

Schimb doar cu bani!!!!

tel:0768485130-Elvis

post-25145-1252245302_thumb.jpg

post-25145-1252245314_thumb.jpg

post-25145-1252245332_thumb.jpg

post-25145-1252245346_thumb.jpg

post-25145-1252245355_thumb.jpg

post-25145-1252245364_thumb.jpg

post-25145-1252245372_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
Vand Suzuki Gsx-R 1000,an fab. 2005,culoare rosu-negru,17500km,inmatriculata 04.2008,impecabila tehnic si estetic,toba full Yosimura,schimb ulei facut acum 2000km,placute frana fata schimbate,parbriz puig,codita colantata imitatie carbon.

Pret 6200 E

Schimb doar cu bani!!!!

SUPERBA!!!!

bafta la vanzare..

up de la mine :beer:

Link la postare

Pret 6200 E

Schimb doar cu bani!!!!

UP!!!!!

UP!!!!!

UP!!!!!

UP!!!!!

5700 euro

Link la postare

Pret 6200 E

Schimb doar cu bani!!!!

Hopa sus

Link la postare

Cred ca o precizare in privinta diferentei dintre culoarea carenelor si cea a rezervorului ar duce la disparitia comentariilor rautacioase. Ai putea deci sa spui daca ai vopsit carenele, ori rezervorul, ori ai schimbat carenele sau rezervorul, etc. Eu stiu bine ca Suzuki vinde motorete cu aceasi culoare - rezervor si carene.

Succes!

Link la postare

Cred ca o precizare in privinta diferentei dintre culoarea carenelor si cea a rezervorului ar duce la disparitia comentariilor rautacioase. Ai putea deci sa spui daca ai vopsit carenele, ori rezervorul, ori ai schimbat carenele sau rezervorul, etc. Eu stiu bine ca Suzuki vinde motorete cu aceasi culoare - rezervor si carene.

Succes!

S-au schimbat carenele pe asigurare in urma unei cazaturi usoare....motoreta a fost reparata la Elfworkshop,tot ce a fost schimbat a costat 3000 euro...ca na a platit asigurarea...acum toata lumea sper sa fie multumita,......si un mare UPPPPP

aaa..cine e interesat cu adevarat poate primi si un deviz cu tot ce s-a schimbat....

Link la postare

e tuning frate=)) astept si eu cu sufletul la gura o explicatie rationala,pt ca sunt interesat de un gsxr1000,dar in mod sigur nu de al tau pana nu dai explicatia bomba

HAPPY???

post-25145-12647624052639_thumb.jpg

Link la postare

Adica e vreounu care in momentul cand a vazut ca rezervorul si carena sunt diferite nu si-a dat seama ca a fost trosnita? Sau vreounu care nu stia ce culoare ar fi trebuit sa aiba de fapt motoreta?...Pai atunci scuzati-ma...dar nu ar trebui sa va uitati la un gixxer de 1000...

Link la postare

Adica e vreounu care in momentul cand a vazut ca rezervorul si carena sunt diferite nu si-a dat seama ca a fost trosnita? Sau vreounu care nu stia ce culoare ar fi trebuit sa aiba de fapt motoreta?...Pai atunci scuzati-ma...dar nu ar trebui sa va uitati la un gixxer de 1000...

Motoreta a ramas cu rezervor rosu pentru ca asa am vrut eu...puteam foarte simplu sa-l vopsesc ..acum ca toate datele au fost relatate sper ca sa va abtineti de la comentarii inutile...UP up...ca asta e ultimul de la mine!!!

A si daca au fost schimbate mai multe lucruri e din cauza ca a fost facuta pe asigurare nu neaparat ca trebuiau schimbate...

Link la postare

Up pentru motor. Corect Cesar !! Cine e interesat de model, asa cum arata in poze, suna, se intalneste cu proprietarul, probeaza motorul etc. Eu nu suport sa vad cand altii cer explicatii pentru starea motocicletei, cand lor nici macar nu le trece prin gand sa o cumpere. De-asta am si raspuns acum. Si nu numai deasta, ci pentru a da un UP la anunt, fiindca imi place mie modelul motocicletei :D

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.