Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

supapa_jr

vand Vand Urgent Cagiva Ala Rossa Stare Foarte Ok

Recommended Posts

Vand o motocicleta buna si usor de intretinut...cu cateva imbunatatiri optice si consum foarte mic...cea mai buna alternativa la o motocicleta de incepatori.

Are cauciucuri noi...codita si suport de numar + stop de suzuki drz...toate actele in regula fara datorii la financiar sau alte belele ascunse...il dau urgent pe banii astia pentru ca imi trebuie sa dau diferenta la o motocicleta ceva mai mare...de viteza.

aveti mai jos niste poze un pic mai vechi facute cu telefonul...

pretul este cel de mai sus...650 E sau echivalent in lei...la motocicleta se mai dau un set de placute frana fata ferodo platinum, lichid de frana ferodo, un cauciuc de strada mitas cu dimensiunea din talon...pe spate acum are un mitas cu balon mai lat...

ca si o paranteza mai zic ca la consum nu e prea pretentioasa...95 consuma cam 4% 99+ cam 3.8...si astea sunt consumuri de oras

mai multe detalii la 0723 433191 sau supapa_jr pe mess

up

are nevoie doar de cineva sa o iubeasca :))

chiar nu vrea nimeni un allrounder bun si ieftin?

schimb si cu moto (vitezana sau enduro cu acte) usor accidentate sau chiar intregi...cu diferenta in rate mici (cam 150-200E lunar)

Doar pana la sfarsitul saptamanii pret foarte mic...am o oferta buna la o masina si vreau sa o cumpar deci...astept oferte de pret la tel 0723 433191 si vorbim...acte ok...pe numele meu...functioneaza bine !

post-4320-1252251506_thumb.jpg

post-4320-1252251514_thumb.jpg

post-4320-1252604333_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.