Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Donea_Theodor

vand Vand Aprilia Rsv Perfecta Stare, Revizii La Zi , Accept Orice Fel De Test 3300 Euro , 0769.944.310

Recommended Posts

Vand Aprilia RSV stare perfecta de functionare , revizii la zi , accept orice fel de test 0769.944.310

Stiu ca e Criza :) , motocicleta se poate testa in fel si chip , functioneaza la parametrii maxim si nu pot decat sa fac o reducere de 150 Euro , cat nu incepe iar sezonu si ma razgandesc sa o mai dau :D 3150 Euro nediscutabil

post-27589-1252266190_thumb.jpg

post-27589-1252266216_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Vand Aprilia RSV stare perfecta de functionare , revizii la zi , accept orice fel de test 0769.944.310

Stiu ca e Criza :) , motocicleta se poate testa in fel si chip , functioneaza la parametrii maxim si nu pot decat sa fac o reducere de 150 Euro , cat nu incepe iar sezonu si ma razgandesc sa o mai dau :D 3150 Euro nediscutabil

schimb faci?

am o honda 600 f

bafta la vanzare

Link la postare

Nu fac din pacate nici un fel de schimb, singurul motiv pentru care il vand sunt banii, vreau sa iau altceva mai recent! Oferta este valabila

OFERTA VALABILA! Pretul 3000 Euro nediscutabil, pret de iarna , motocicleta poate fi testata in orice service, ! Nu accept variante ! Rog seriozitate

0769.944.310 TEO

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.