Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

riciu007

vand Schimb Auto Cu Moto

Recommended Posts

An fabricatie 1999. luna 06, proprietar roman , numere valabile pana in 2010 luna a 4a cu posibilitate de prelungire, motor 1.9 Diesel 78cp,135.000km, impecabila din punct de vedere tehnic,nu bate , nu troncane, nu scote fum, estetic prezinta cateva zgarieturi de cheie pe capota datorita unor "binevoitori" :nono: si parbrizul fata fisurat datorita unei pietre cazute dintr-un camion, geamuri fata electrice, oglinzi heliomate si incalzite ,2 airbaguri,faruri reglabile electric, proiectoare, Cd cu usb si telecomanda +subwofer . Pret 2700 Euro

UP!!!! poze facute astazi

up!

UP poze noi!

.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
ZX 9R din 2000 ?

ceva detali despre moto te rog sau vb pe mess: riciu007 id-ul meu . O zi placuta~

inca valabil

inca valabil.....2650E

UP

.

.

Link la postare

ce an este masina? am un Diversion din 2000 impecabil, daca te intereseaza dangero_classic e id meu de mess ca si asa ma stabilesc in Spania...

Link la postare

un suzuki gsx-f 600 cmc?

Mercic frumos petru oferta insa gsx-ful nu este pe gustul meu . Bafta la vanzare!

ce an este masina? am un Diversion din 2000 impecabil, daca te intereseaza dangero_classic e id meu de mess ca si asa ma stabilesc in Spania...

Masina este fabricatie 1999 luna a 6-a , acum are 137.000km , diversionul nu ma "coafeaza" vreau ceva mai sport, multumesc pentru oferta!

Schimbat filtu motorina 24.09. la 137 200km :thumbsup:

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.