Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Salmonelu

vand Vand Pentru Cruisere/choppere

Recommended Posts

Vand tobe BSM pentru Yamaha Dragstar 650, pret 550 lei usor negociabil. Motivul vanzarii: mai am un pic si ma omor cu vecinii.

Vand cauciuc pentru camera, spate Dunlop K555, made in Japan, 170/80-15M/C 77S stare buna, fara probleme de uzura partiala, intepari, etc., pret 200 lei usor negociabil. Motivul vanzarii: am vrut sa il schimb pe cel de fata si la oferta am luat unul nou si pentru spate. Bonus se da si cauciucul fata care poate sa mai mearga, dar are urme de imbatranire (Dunlop F24 - 100/90-19 M/C 57S).

Vand geaca moto fara protectii QUICK SHARK MOTORCYCLE, editia 100 miles motorcycle, Marimea XL. Pret 80 lei usor negociabil. Primita cadou, purtata o singura data Bucuresti - Giurgiu. Motivul vanzarii....micuta pentru mine.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

poze la geaca nu am vazut a spune-mi si mie unde ai gasit oferta aia la cauciucuri? nu de alta dar vreau sa imi incalt ursoaica anul asta.

Link la postare
poze la geaca nu am vazut a spune-mi si mie unde ai gasit oferta aia la cauciucuri? nu de alta dar vreau sa imi incalt ursoaica anul asta.

Cred ca m-am exprimat gresit. Am avut discount ca le-am luat pe amandoua... nu a fost ala de pe spate moca...:))) impreuna au fost 1050 ron cu tot cu camere. Daca vrei iti dau numarul pe PM.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.