Mergi la conţinut
sosky

Ploiesti

Recommended Posts

nou nu mai este nimic ,asta daca nu discutam despre gropile si santurile care mai apar peste noapte imprejmuite de panglici cu "Apa...Nova , DistriGaz , Romtelecom....etc etc" si alte cartite dastea care sapa peste tot. :group:

Se pleaca maine la Otopeni? la "CountrY Party ? " :drunk: ca parca as merge si eu.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

hai la beciul domnesc la toni langa politie

Salut ! sa facem ce ? :new_russian:

Scuze, intreb din punctul meu de vedere, pt ca sunt un motociclist "mai bosorog"

Scuze, intreb din punctul meu de vedere, pt ca sunt un motociclist "mai bosorog"

Apropos de discutii, [ in afara de George de la Ciolpani ] aici in Ploiesti stie cineva unde se pot schimba si echilibra cauciucuri moto [ inclusiv demontat/montat roata] MULTUMESC :thumbs_up:

post-25317-12631311065786_thumb.jpg

Link la postare

Apropos de discutii, [ in afara de George de la Ciolpani ] aici in Ploiesti stie cineva unde se pot schimba si echilibra cauciucuri moto [ inclusiv demontat/montat roata] MULTUMESC :thumbs_up:

Activez si eu cu comunista mea prin ast oras!...dar acum iarna,plimbarile se fac perpedes pe la Jazz si Tony la un pahar,sticla sau carafa de vorba! numai bine! :beer:

Link la postare

MotoFly vine cu oferte în întâmpinarea primăverii:

în perioada 15 martie – 15 aprilie, cumpăraţi uleiul şi filtrul de ulei de la noi şi vă oferim manopera gratis în atelierul nostru.

* Oferta face referire la motocicletele al căror filtru de ulei este demontabil fără a fi necesară înlăturarea sau demontarea carenelor, sau a altor piese.

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.