Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

eleodorul

vand Vand Linhai Worker 4x4, Inmatriculat

Recommended Posts

Stare ff. buna,folosit numai pe soseaua,acte la zi inclusiv rovinieta,4x4 cu treapta de forta mic si mare,troliu,functioneaza impecabil(ca nou),merita vazut si incercat,etc!Mai multe la tel.sau maill. NEGOCIABIL!!! eleodorul@yahoo.com sau 0766237740

post-547-1095365213_thumb.jpg[

attachment=197251:DSC06690.jpg]

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu-l dai si te mai gandesti la pret....discutam. Nu ma grabesc.....si nici banii din buzunar.....astept o oferta buna. La cate atv sunt de vanzare de cand cu criza asta.....

La fel mi-am luat si moto (Honda Hornet 2008 la super pret)....am vrb cu 10 si din ei unul a scapat de mobra.....ceilalti asteapta primavara :thumbdown:

PS.....n-ai zis nimic de km. merci

Link la postare

Daca nu-l dai si te mai gandesti la pret....discutam. Nu ma grabesc.....si nici banii din buzunar.....astept o oferta buna. La cate atv sunt de vanzare de cand cu criza asta.....

La fel mi-am luat si moto (Honda Hornet 2008 la super pret)....am vrb cu 10 si din ei unul a scapat de mobra.....ceilalti asteapta primavara :thumbdown:

PS.....n-ai zis nimic de km. merci

Cat poti oferii tu? Km are 4300!

Link la postare

La km astia....1500 euroi

plus motorul tau!

Plus motorul tau! Dupa cum bine vad esti foarte interesat de worker, dupa cum ai si vazut eu am pretul cel mai bun!

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.