Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

ady65ph

arhivat Nu Se Mai Vinde

Recommended Posts

SCUZA-MA, AM INTELES CA LUCREZI "UNEVA" DE LA IULIAN, DECI STII CA ASA USOR TI-L POTI PIERDE . [sPER SA NU FIE UN MIC BLESTEM E LA TINE]. AM CUMPARAT-O CA SA FIE NOUA [DECI SA AM GARANTIE] SI PT CA A FOST UN MARE DOMN SI A MONTAT-O LA PLOIESSTI. CHIAR A VENIT DE DOUA ORI, CA SA FIE LUCRUL PERFECT. CIND A VENIT A DOUA OARA EU ERAM PE LA CLUJ. PT. A'STA MULTUMESC SI LUI SI TIE PT. CA MI-AI RECOMANAT ALARMA. BAFTA

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Vind morul ca asa vreau si ca pot. Tu ai motor? Ai carnet? Vrei sa-l cumperi? Daca n-ai avut solutie la una din cele spuse de mine si te-a gasit simbata seara incercind sa te bagi in seama pe forum, "esti dageaba" si crede-ma ca am simtul umorului. Iar daca ai carnet [chiar si de trotineta] si poate crezi si-n D'zeu, sa-ti ajute "CEL DE SUS" sa se duca dupa al meu.

Link la postare
explica pe PM ce ai vrut sa zici in cuvintele astea ... de mai sus , mai ales ultima parte :D=))

mama ce e pe topicul tau ...

astept PM

Link la postare

Terminati . Lasati omul sa isi vanda mobra . Doar comentarii vad aiurea si fara rost si nici macar unul legat de motor(adica "domne vreau sa-l cumpar") . Aici e rubrica vanzari nu vanzari&comentarii .

Link la postare
Noi suntem sanatosi la cap, de asta intrebam B)

Eu am o teorie personala dar o spun doar la cerere :D

Link la postare
te-ai chinuit mult timp sa gasesti motorul ideal pt tine.raport pret-calitate.dupa cateva saptamani il vinzi.normal ca lumea comenteaza,nu?bafta la vanzare.

Link la postare
Oaspete
Acest topic este acum închis pentru viitoarele răspunsuri.

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.