Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

motorman34

vand Vand Ghidoane Drag Bar...

Recommended Posts

...diferite modele,dimensiuni 22-25mm,cromate sau negru mat.spune-mi modelul iar eu iti spun dimensiunile.preturi intre 65-80eu in functie de model.momentan am doar doua modele,dar in 5-10 zile aduc la comanda.de asemenea orice accesoriu chopper...

1a.bmp

2a.bmp

4a.bmp

5a.bmp

6a.bmp

3a.bmp

7a.bmp

8a.bmp

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

scuze pentru intarzierea raspunsului...........ghidonul 4a e modelul culgamannos,diamentru tevii e 25,iar lungimea 41cm.pretul e 70eu(include comisionul meu de 20%,transportul din madrid pana la cluj).mai platesti taxe postale de la cluj la tine...

scuze pentru intarzierea raspunsului...........ghidonul 4a e modelul culgamannos,diamentru tevii e 25,iar lungimea 41cm.pretul e 70eu(include comisionul meu de 20%,transportul din madrid pana la cluj).mai platesti taxe postale de la cluj la tine...

pot procura ghidoane pana la 1,10m lungime,dimensiuni 22 sau 25...........culori negru mat sau cromate...........diferite modele si forme(fulger..)

Link la postare

pot procura ghidoane pana la 1,10m lungime,dimensiuni 22 sau 25...........culori negru mat sau cromate...........diferite modele si forme(fulger..)

Salut, un pret pt 2a si 7a, se poate te rog...sau un numar de tel la care sa putem vorbi

Mersi

Link la postare

ad de mess adipop33 sa discutam si sa trimit foto...

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.