Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

viscionut

vand Vind Sau Schimb

Recommended Posts

vind sau schimb dr 650 se 1996 cu toate actele la zi. bixenon baterie noua consumabile schimbate la timp motoreta ingrijita . schimb de preferat DOMINATOR.

post-10740-1253125533_thumb.jpg

post-10740-1253125545_thumb.jpg

post-10740-1253125560_thumb.jpg

post-10740-1253125581_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
vind sau schimb dr 650 se 1996 cu toate actele la zi. bixenon baterie noua consumabile schimbate la timp motoreta ingrijita . schimb de preferat DOMINATOR.

Spune-mi te rog, de ce vrei Domi avand in vedere ca DR-ul tau are aceeasi capacitate cil si e aceasi categorie? Bafta la vanzare si asfalt uscat.

Link la postare
Spune-mi te rog, de ce vrei Domi avand in vedere ca DR-ul tau are aceeasi capacitate cil si e aceasi categorie? Bafta la vanzare si asfalt uscat.

E un pic mai greu fata de al meu si cred ca e mult mai avantajos la drumuri lungi avind in vedere ca are ceva carene pe ea si poate bine inteles sa faca ce face si al meu dr :rolleyes:

E un pic mai greu fata de al meu si cred ca e mult mai avantajos la drumuri lungi avind in vedere ca are ceva carene pe ea si poate bine inteles sa faca ce face si al meu dr :rolleyes:

aastept si alte oferte :rolleyes:

POZE NOI ASTEPT SI ALTE OFERTE DE PREFERAT ENDURO TURING

variante si cu alte motoare

astept si alte variante :stinker:

post-10740-12533892411703_thumb.jpg

post-10740-12533892596982_thumb.jpg

post-10740-12534636057425_thumb.jpg

post-10740-12534636193286_thumb.jpg

post-10740-12534636342697_thumb.jpg

post-10740-12534636425667_thumb.jpg

post-10740-12534636581446_thumb.jpg

Link la postare

1700 euro sau variante enduro turing

:thumbup1:

up!!!!!!!!!!!

Nu iti lua Dominator!..nu zic ..sunt mai fiabile ca si DR-urile dar in rest...ai o pozitie pe el naspa si ghidonul ala bagat asa inauntru..sincer mai fain e un DR ...si este varianta carenata!:)

daca vrei ti-l dau pe al meu:D:

post-974-12544329152311_thumb.jpg

Link la postare

:sad:

Nu iti lua Dominator!..nu zic ..sunt mai fiabile ca si DR-urile dar in rest...ai o pozitie pe el naspa si ghidonul ala bagat asa inauntru..sincer mai fain e un DR ...si este varianta carenata!:)

daca vrei ti-l dau pe al meu:D:

post-974-12544329152311_thumb.jpg

Link la postare

:sad:

serios...si inca o chestie:..nu am nimik cu proprietarii de dominatoare(sunt ok) dar sti ca se zice ca au fost facute dupa DR-uri sa furat putin...cel putin a design, spun doar atat: pt mine un dr e mai frumos!...si mai nervos si mai bun! si mama ce se incalzeste de il bagi unpic la hard ca nu are racire decat cea din cadru...dr-ul are macar radiatorul ala de ulei...

post-974-12546489095982_thumb.jpg

Link la postare

salutare!

hai sa te ajut putin in calitate de posesor de Domi...(vad ca nimeni nu a sarit :)))

Un pretenar are DR rse..nimic de zis,un pic mai puternic fata de domi dar nesemnificativ.

Pozitie mult mai comoda la Domi decat la DR...

NU VIBREAZA ASA CUM VIBREAZA DR-UL!!!!EU MERG CU A 3 A IN ORAS,MOTORUL STA LINISTIT,IN TIMP CE DR-UL MERGE CU A 2 A SI FOARTE TURAT!!!CONTEAZA MULT!!!

E mai usor de condus domi..nu te trage in interiorul curbelor si nici nu te scoate,asa cum face DR-ul!

Pe teren,nu e diferenta..ba ca inclin sa cred ca ti mai bine Dominatoru'!

Iar pretenarul a mai si avut ceva probleme cu el..insa asta nu inseamna ca dr-ul e prost..problemele la moto sunt doar particularitati asta pentru ca e foarte,foarte importanta intretinerea!

Sfatul meu?...daca vrei ceva brut,cumpara RSE...daca vrei ceva finisat,cumpara Dominator!

Sper sa-ti fie de folos ce ti-am spus!

Asa ca... SUCCES!

Link la postare

salutare!

hai sa te ajut putin in calitate de posesor de Domi...(vad ca nimeni nu a sarit :)))

Un pretenar are DR rse..nimic de zis,un pic mai puternic fata de domi dar nesemnificativ.

NU VIBREAZA ASA CUM VIBREAZA DR-UL!!!!EU MERG CU A 3 A IN ORAS,MOTORUL STA LINISTIT,IN TIMP CE DR-UL MERGE CU A 2 A SI FOARTE TURAT!!!CONTEAZA MULT!!!

E mai usor de condus domi..nu te trage in interiorul curbelor si nici nu te scoate,asa cum face DR-ul!

Iar pretenarul a mai si avut ceva probleme cu el..insa asta nu inseamna ca dr-ul e prost..problemele la moto sunt doar particularitati asta pentru ca e foarte,foarte importanta intretinerea!

Sfatul meu?...daca vrei ceva brut,cumpara RSE...daca vrei ceva finisat,cumpara Dominator!

Asa ca... SUCCES!

multumesc!!!!!!!!!!! pentru sfat

Link la postare

salutare!

Asa ca... SUCCES!

Comfirm ce spuse de @dan650, fiabilitatea dominatorului este net superioara chiar daca nu are acelasi cuplu ca al dr-ului.

Link la postare

Comfirm ce spuse de @dan650, fiabilitatea dominatorului este net superioara chiar daca nu are acelasi cuplu ca al dr-ului.

INCA VALABIL !!!!!!!!!!! UP!!!!!!!!!! SI ALTE MOTOARE ENDURO TURING SAU SPORT TURING

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.