Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Robyb

vand Topic Inchis

Recommended Posts

vand suzuki GSX-R 600 Srad . An 2000. inmatriculat 15.09.09 . un singur proprietar. 33.000km . injectie .stare impecabila .

sau schimb + diferenta considerabila

pret 2500 euro

tel 0751223726 robi

post-11886-1253271719_thumb.jpg

post-11886-1253271748_thumb.jpg

post-11886-1253271774_thumb.jpg

post-11886-1253271801_thumb.jpg

post-11886-1253271824_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

se poate , inseamna ca am gresit eu . oricum maine ma pun sa dau jos carena sa vad :)

motorul e bine conservat nu numai in poze dar si in realitate :)

Link la postare

arata foarte bine dar totusi tu nu stii daca motocicleta pe care o conduci este pe injectie sau carburatie? wtf?! totusi e o motocicleta de vreo 100 de cai nu o jucarie de scuter.aveam impresia ca cine merge cu o motocicleta mare macar atat stie despre ea. bafta la vanzare

p.s. cand pui contactul la o motocicleta pe injectie se aude cateva secunode un zgomot ca in clipul urmator

Link la postare

motorul este pe carburatie. in ultima poza, cea cu bordul, se vede pe semi-ghidonul stang maneta de soc. deci... este carburatie :P

Link la postare
arata foarte bine dar totusi tu nu stii daca motocicleta pe care o conduci este pe injectie sau carburatie? wtf?! totusi e o motocicleta de vreo 100 de cai nu o jucarie de scuter.aveam impresia ca cine merge cu o motocicleta mare macar atat stie despre ea. bafta la vanzare

p.s. cand pui contactul la o motocicleta pe injectie se aude cateva secunode un zgomot ca in clipul urmator

exact asa se aude si la mine . o fi pompa de benzina de aceea am fost si eu derutat, l'as ca fac un filmulet mai incolo :)

ps: eu chiar credeam ca e pe injectie , fara nici o smecherie. daca nu e , asta e pe mine nu ma deranjeaza .

are 81 KW . putin mai mult de 100cp . nu-i problema . nu e prima motocicleta :)

Link la postare

Este posibil sa fie modelul cu injectie... in 2000 la modelul SRAD a fost introdusa injectia electronica. Chestia cu socul nu e relevanta. Daca te uiti si la modelul urmator o sa vezi la cateva maneta de soc.... nu au soc automat dar sant pe injectie

Link la postare

Este posibil sa fie modelul cu injectie... in 2000 la modelul SRAD a fost introdusa injectia electronica. Chestia cu socul nu e relevanta. Daca te uiti si la modelul urmator o sa vezi la cateva maneta de soc.... nu au soc automat dar sant pe injectie

corect. iar bazaitul acela de care zice mai sus vine de la pompa de benzina , nu de la injectie ;)

am dat jos monopostul si am dat peste urmatoarele ( daca incanta pe cineva:) )

manualul, cartea de service completa si garantia :)

corect. iar bazaitul acela de care zice mai sus vine de la pompa de benzina , nu de la injectie ;)

am dat jos monopostul si am dat peste urmatoarele ( daca incanta pe cineva:) )

manualul, cartea de service completa si garantia :)

up 33.700km + schimb ulei

post-11886-12538677951514_thumb.jpg

post-11886-12538678147679_thumb.jpg

Link la postare

frumos moto, nu e pe injectie, cele care sunt pe injectie...se vede de pe bord..scrie FI..langa ledul acela de pe turometru...

uita-te in poza de mai jos..:

post-31364-0-32776500-1299755918_thumb.j

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.