Mergi la conţinut
tanasescuandrei74

Ce Este Asta>? Daca "va Pricepeti"...

Recommended Posts

aceste poze sunt facute de aproape pentru a nu se putea distinge exact ce este. daca era prezentata imaginea in ansamblu sau de la o deprtare de 5-10 m poate era mai clar. Acolo poate sa fie un animal in putrefactie de ceva vreme, sau cum a zis penetru un embrion sau chiar un animal cazut si ars de persoane care vor sa creeze intriga.

despre celelate poze sunt multe necunoscute inca pe aceasta planeta si nu trebuie sa intram in jocul de genu: "a uite un nor ciudat sigur nava spatiala ". daca existau si erau asa de avansati tehnologic nu era nevoie sa se ascunda pt ca nu prea avem ce sa le facem daca vor sa ne studieze :)

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

aceste poze sunt facute de aproape pentru a nu se putea distinge exact ce este. daca era prezentata imaginea in ansamblu sau de la o deprtare de 5-10 m poate era mai clar. Acolo poate sa fie un animal in putrefactie de ceva vreme, sau cum a zis penetru un embrion sau chiar un animal cazut si ars de persoane care vor sa creeze intriga.

despre celelate poze sunt multe necunoscute inca pe aceasta planeta si nu trebuie sa intram in jocul de genu: "a uite un nor ciudat sigur nava spatiala ". daca existau si erau asa de avansati tehnologic nu era nevoie sa se ascunda pt ca nu prea avem ce sa le facem daca vor sa ne studieze :)

EXISTA si sunt printre noi :thumbsup:

Link la postare

EXISTA si sunt printre noi :thumbsup:

Eu nu am intalnit nici unu pana acum, dar si eu cred acest lucru, sau poate am intalnit si nu stiu eu !!! Oricum eu cred ca este imposibil ca noi, oamenii de pe TERRA, sa fim singurele fiinte vii in acest univers !!!

Link la postare

Eu nu am intalnit nici unu pana acum, dar si eu cred acest lucru, sau poate am intalnit si nu stiu eu !!! Oricum eu cred ca este imposibil ca noi, oamenii de pe TERRA, sa fim singurele fiinte vii in acest univers !!!

Hai sa fim seriosi ... CHIAR NE PUTEM BAZA PE OCHIUL UMAN?! Cand este atat de usor de pacalit?! (chiar si cu o vedere perfecta , creierul nu vede JUMATE DIN CEEA CE TRECE PRIN FATA NOASTRA PE PARCURSUL VIETII NOASTRE DIN CAUZA CLIPIRII ! ) Pentru un extraterestru ar fi chiar simplu sa-si "sincronizeze" aparitia in lumea noastra in asa fel incat SA NU-L VEDEM chiar daca e langa noi :biggrin: , Banui ca si dracul mai face asa , si "iti sufla in ureche" ce sa faci cateodata...

De fapt consider ca TOTI suntem niste extraterestrii ( inclusiv noi am fost , cel mai probabil martienii au fost stramosii nostri ! Iar dupa ce au distrus Marte si-au mutat "couru' aici pe TERRA" cu ajutorul unor mici "Space stations" asemanatoare cu cele ce se "plimba acum pe orbita")

Dumnezeu este EXTRATERESTRU DAR omniprezent pe Terra , dracul e extraterestru si se "joaca cu noi" prostanacii aia inferiori DAR UNICI ca realizare , si tot asa...

Eu nici de liderii pulitici nu sunt sigur ca-s 100% oameni!

Mai ales aia ce "se avanta cu MARE PLACERE" IN RAZBOAIE!

Unii imi aduc aminte de "altceva/altcineva"!(O ALTA RASA CU "BOALA" PE NOI , CEALALTA RASA! )

Ca exemplu eu as vrea sa-i tai gatul lui ION ILIESCU SI SA-L VAD HORCAIND !!!! CRED CA AR FI CEA MAI MARE PLACERE PENTRU MINE ATAT CAT TRAIESC! ( sau poate gasesc altul sa-l "gadil" pe parcursul vietii , dar pentru moment pe asta as vrea sa-l elimin!!! :diablo: ) Ce-i sigur e ca sunt unii ce nu meritau sa se nasca si cu atat mai mult sa se perpetueze acum...

Topic-ul se poate inchide!

Nu ma mai intereseaza ce o fi specia aia inferioara din poza!

Nu imi place sa dau link-uri gen youtube , dar asta CHIAR CA M-A LASAT CU GURA CASCATA (LA PROPRIU CA EU ERAM ATENT LA ALTELE...) De vizionat/testat :crazy:

:tongue:

Link la postare

Nu imi place sa dau link-uri gen youtube , dar asta CHIAR CA M-A LASAT CU GURA CASCATA (LA PROPRIU CA EU ERAM ATENT LA ALTELE...) De vizionat/testat :crazy:

:tongue:

Unde ma ca eu m-am uitat de 3 ori si nu am vazut nici un urs. :shok: :shok: :shok:

Abia la a 4-a vizionare. :search:

Link la postare

Sunt eu omorat de DARK-RIDER 82.Dorinta lui fierbinte.

Hai "dom'le" fii serios... asa aratai la MEC? :biggrin:

Link la postare

:tv_horror: Lasand gluma la o parte : ASTA DIN VIDEOCLIPUL/LINK-UL ASTA CE MAI ESTE?

http://www.antena3.ro/stiri/bizar/contact-cu-extraterestrii-o-italianca-sustine-ca-a-ramas-insarcinata-cu-o-creatura-de-pe-alta-planeta_97813.html

Adica , AVORTUL "BEBE-ULUI EXTRATERESTRU" A FOST INREGISTRAT , GAGICA NU "PREA" GLUMESTE?

W T F ?! :pokey:

"O italiancă susţine că a rămas

post-2120-12724626045991_thumb.jpg

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.