Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

alx31

vand Vand Honda Cbr 600 F4

Recommended Posts

alx31, deci o dai si cu mai putin de 100000 de euroi?> :-)

"aproape niciodata nu il folosesc la capacitate maxima, dar imi place sa il mai "urechez", sa trag din cand in cand in limite. si inca nu i-am invatat toate smecheriile.

din prima zi cand am luat-o, am facut-o bucati sa vad ce-i prin ea. deja, in afara de reglat carburatoarele, si schimbat cauciucurile, pot sa ii fac orice de unul singur. mi-e draga motocicleta asta ca nu as da-o nici pentru 100.000 de euro. sau daca as da-o, as face-o cu inima indoita indiferent de conditii si de suma de bani oferita."

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

iote la fel de frumoasa ca a mea si mai ieftina :( cumparati sa scap de concurenta frumoasa capra

:) merci de aprecieri. si a ta arata bine, mi-a placut mai mult modelul 2000 cu codita alba.

alx31, deci o dai si cu mai putin de 100000 de euroi?> :-)

asta e situatia. n-as da-o, dar trebuie. ma doare sufletul, dupa cum ziceam. oricum cred ca o sa o mai tin ceva vreme, pentru ca piata moto e la pamant. + ca cer un pret corect si nu o dau pe moca, asta ar fi alt impediment. dar mai bine dai niste bani calumea pe un moto calumea decat sa faci un compromis de kko - bani putini pentru un moto facut praf, care dupa ce il iei, schimbi toate consumabilele si alte stricaciuni.

cine vrea, poate sa vina sa o vada, fara nici o obligatie. momentan putrezeste in curte ca sunt suspendat pentru neacordare de prioritate :))

Link la postare

:) merci de aprecieri. si a ta arata bine, mi-a placut mai mult modelul 2000 cu codita alba.

asta e situatia. n-as da-o, dar trebuie. ma doare sufletul, dupa cum ziceam. oricum cred ca o sa o mai tin ceva vreme, pentru ca piata moto e la pamant. + ca cer un pret corect si nu o dau pe moca, asta ar fi alt impediment. dar mai bine dai niste bani calumea pe un moto calumea decat sa faci un compromis de kko - bani putini pentru un moto facut praf, care dupa ce il iei, schimbi toate consumabilele si alte stricaciuni.

cine vrea, poate sa vina sa o vada, fara nici o obligatie. momentan putrezeste in curte ca sunt suspendat pentru neacordare de prioritate :))

:-) bah da' sa mor io , credeam ca MOTOCICLISTII N-AU NICIODATA PRIORITATE...

le "cam" comiti...

:-)

Link la postare

nu eram cu moto :P "le"? in 8 ani de cand am permisul am 2 amenzi pentru viteza (pentru 62km/h pe splai si pt 82km/h pe kiseleff) si asta de neacordare de prioritate care a fost o intamplare nefericita, nu e locul sa descriu ce s-a intamplat. eu zic ca stau bine comparativ cu altii :))))

Up!

up

uepaa!

up! un pret corect pentru o motocicleta muuuuuuuuult peste ce vedeti in mod uzual.

mai este la vanzare pana duminica la ora 23:59.

o ultima strigare pentru 2500 euro. pana la sfarsitul zilei de duminica.

Link la postare

nu eram cu moto :P "le"? in 8 ani de cand am permisul am 2 amenzi pentru viteza (pentru 62km/h pe splai si pt 82km/h pe kiseleff) si asta de neacordare de prioritate care a fost o intamplare nefericita, nu e locul sa descriu ce s-a intamplat. eu zic ca stau bine comparativ cu altii :))))

Up!

up

uepaa!

up! un pret corect pentru o motocicleta muuuuuuuuult peste ce vedeti in mod uzual.

mai este la vanzare pana duminica la ora 23:59.

o ultima strigare pentru 2500 euro. pana la sfarsitul zilei de duminica.

up ca a mai ramas doar o zi! :friends:

Link la postare

motorul este de vanzare. 2500 eur negociabil pana la 2400 eur.

este up

ITP proaspat facut, valabil pana in 2012

up

uo

uo

ups

Link la postare

2999 euro banii jos.. incredibil de ieftina ! :chair:

Ultimul pret pe care il vad eu afisat de vanzator este 2400 de euro. Iarasi ai aterizat in cap la sectiunea de vanzari drept judecator de preturi. Avertismentele anterioare nu au folosit la nimic. Te rog sa fii mai atent la acest aspect.

Link la postare

Ultimul pret pe care il vad eu afisat de vanzator este 2400 de euro. Iarasi ai aterizat in cap la sectiunea de vanzari drept judecator de preturi. Avertismentele anterioare nu au folosit la nimic. Te rog sa fii mai atent la acest aspect.

nu a fost niciodata 2999 de euro, nu stiu de unde a scos-o :lol: oricum din partea mea poate sa zica ce vrea.

:chair:

multumesc pentru up :giljotiini:

2400 eur

up

estee!!!

oup

deschid operatiunea PORTI DESCHISE

oricine doreste, poate sa vina sa vada motocicleta, fara nici o pretentie sau obligatie si apoi sa spuna cat ar oferi pe ea.

astept cu interes sa vad daca are cineva curaj :yes:

no eggs ? :thumbdown:

^

up, poze de ieri, spalat motor, curatat si uns lant.

motorul se poate vedea la Piata Iancului dupa ora 18 in fiecare zi lucratoare sau in weekend toata ziua.

mail: vladdo2004@yahoo.com

tel: 0744.828.378

10.000 ron!!!

sa fie sus!!!

post-22698-12765495773017_thumb.jpg

post-22698-12765495858861_thumb.jpg

post-22698-12765495950974_thumb.jpg

post-22698-12765496031348_thumb.jpg

post-22698-1276549610075_thumb.jpg

Link la postare

Frumos motor eu lam vazut :D pacat ca il vinzi ,

Vrei sa iti cumperi altceva sau renunti la moto?

Link la postare

nu renunt la moto ma :whip: trec la altceva... daca vand motorul. si asa am pierdut o ocazie... :(

dar tu ce faci? n-ai mai dat pe la intalnire :jump:

up

ap

motorul ieftin si de calitate.

up! se da ceva moca odata cu motorul ;)

super motor, hai incoa' sa-l vezi!!! :D

de vanzare. 10.000 ron

zdup

oup

oup

iupii

U!

up

up mai

.

.

.

.

Link la postare

in principiu una din astea:

Honda CB1000R

BMW K1200R

Honda VFR 800 ABS

grabiti-va, creste euro! :whistling:

up

up :thumbup:

^

se ofera cadou geaca de vara Held - excelenta pentru oras marimea 2xl si manusi PRoBiker. acestea nu se vand separat, se dau doar cu motorul.

a

grabiti-va, a scazut euro, nu se stie cat mai sta asa jos :D

up

up

uuuupppp

ap

up

up

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.