Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

viscionut

vand Vind Yamaha Ttr

Recommended Posts

VIND YAMAHA TTR ANUL 2000 INMATRICULAT PRETUL 900 EURO URGENT! MOTOCICLETA ESTE INMATRICULATA DIN 2008 IN ROMANIA PRIM PROPRIETAR MOTORUL ESTE COMPLECT DAR ARE CARTERELE SPARTE . EVENTUAL SCHIMB CU ALTA MOTOCICLETA DE ENDURO. MOTOCICLETA ESTE A UNUI PRIETEN CARE NU ARE NET PENTRU MAI MULTE DETALI VA ROG SUNATI LA NR DE TELEFON 0765875079 0726466041 LUCIAN EVENTUAL ACCEPTA SI VARIANTE

post-10740-12534690990885_thumb.jpeg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

VIND YAMAHA TTR ANUL 2000 INMATRICULAT PRETUL 900 EURO URGENT! MOTOCICLETA ESTE INMATRICULATA DIN 2008 IN ROMANIA PRIM PROPRIETAR MOTORUL ESTE COMPLECT DAR ARE CARTERELE SPARTE . EVENTUAL SCHIMB CU ALTA MOTOCICLETA DE ENDURO. MOTOCICLETA ESTE A UNUI PRIETEN CARE NU ARE NET PENTRU MAI MULTE DETALI VA ROG SUNATI LA NR DE TELEFON 0765875079 0726466041 LUCIAN EVENTUAL ACCEPTA SI VARIANTE

:thumbup1:

Link la postare

Ofer 500 de euro.

O pot lua imediat.

?! :search: !?

Nu iti ajunge unul, ce faci cu doua? Hei, este treaba ta, m-am bagat si eu un pic asa in gluma- succes!

Arata fain motorisca, si eu am ocazia sa-mi iau un TT 600 pt coclauri, sa invat pe acolo pana am bani pt unul de strada. Akum sunt in negocieri/asteptare. Cum am mai spus, succes!!!!

Link la postare

:thumbup1:

Nu iti ajunge unul, ce faci cu doua? Hei, este treaba ta, m-am bagat si eu un pic asa in gluma- succes!

Arata fain motorisca, si eu am ocazia sa-mi iau un TT 600 pt coclauri, sa invat pe acolo pana am bani pt unul de strada. Akum sunt in negocieri/asteptare. Cum am mai spus, succes!!!!

Link la postare

In profil scrie deja ca am doua (Honda si MZ), asa ca asta ar trebui sa fie a treia...

Link la postare

DA ANUNTUL MAI ESTE VALABIL!!!!!!!!!!!!! DAR SUNATI PE EL PRETUL E NEGOCIABIL!!!!!!!!!0765875079

750 E mai multe detalii la tel . :telephone::thumbup:

750 E mai multe detalii la tel . :telephone::thumbup:

SUPERRRRRR OFERTA detalii doar la tel 0765875079

FFFF NEGOCIABIL bafta :thumbup:

post-10266-1260890528106_thumb.jpg

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.