Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Malmsteen

vand Vand Gsxr 2002 2400 Euro!

Recommended Posts

suzuki gsxr-600 din 2002,albastru,amortizor de ghidon,toba sport+originala,capac monopost+sa pasager 20 000 km , adusa din italia, rulaj in tara aprox 1000 km.Inmatriculata.

PRET 4000 E

0723 310 632

0752 270 187

Daca nu raspund, rog un sms revin eu, probabil sunt pe motoreta.

suzuki gsxr-600 din 2002,albastru,amortizor de ghidon,toba sport+originala,capac monopost+sa pasager 20 000 km , adusa din italia, rulaj in tara aprox 1000 km.Inmatriculata.

PRET 4000 E

0723 310 632

0752 270 187

Daca nu raspund, rog un sms revin eu, probabil sunt pe motoreta.

UP, 3000 EURO

Schimbat recent bujii, ulei, filtru aer.

2400 EURO oferta limitata

post-22639-12534707269898_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

up! negociabil sau un eventual schimb cu un enduro

up! negociabil sau un eventual schimb cu un enduro

UP

OK, SE PARE CA ASA NU MERGE, ASTEPT OFERTE DE PRET, IN LIMITELE BUNULUI SIMT.

Motoreta este tipla, o am de 2 luni, din italia adusa, am facut 1000 km, i-am schimbat bujii, filtru aer, si ulei, motorex full sintetic.

Accept un schimb, ofer si diferenta, daca este cazul, cu un v-strom, sau varadero injectie.

UP

Link la postare

Salut nu cred ca te intereseaza dar imi fac datoria de a te intreba ! ! ! Un schimb cu Se o Honda CBR 125 R , an 2004 , mtocicleta este intretinuta - uleiul schimbat la timp , placute noi si pe fata si pe spate , in plus fatza de modelele de serie are oglinzi sport , becuri far H7 Blue Vision si semnale sport ! ! ! Motocicleta are un singur defect minor , aceasta a cazut de pe cric ! ! ! + diferentza din partea mea asta ramane sa stabilim daca te intereseaza ! ! ! Mersi

Link la postare

Salut nu cred ca te intereseaza dar imi fac datoria de a te intreba ! ! ! Un schimb cu Se o Honda CBR 125 R , an 2004 , mtocicleta este intretinuta - uleiul schimbat la timp , placute noi si pe fata si pe spate , in plus fatza de modelele de serie are oglinzi sport , becuri far H7 Blue Vision si semnale sport ! ! ! Motocicleta are un singur defect minor , aceasta a cazut de pe cric ! ! ! + diferentza din partea mea asta ramane sa stabilim daca te intereseaza ! ! ! Mersi

Tot 2000 E diferenta.

Numai bine.

Link la postare

salut.am o nelamurire.modelul k2,din cate stiu eu are inox pana la toba finala.bafta si numai bine.

Nu,nu are inox stock.Doar daca schimbi evacuarea din motor....Frumoase culorile pe modelul asta,au fost mai rare decat alb albastre.In poze arata f bine.

Link la postare

Sincer mi se pare cam mult pe criza asta 2000 ! ! ! Pana in 1500 E as fii dispus sa iti ofer ! ! ! Am pus si cateva poze ca sa vezi despre ce este vorba ! ! !

Bafta la vanzare pentru ca moto arata super in poza ;) ! ! !

Link la postare

NU am treaba cu tipul nu ma cunosc cu el, pentru aceia care sunt interesati de o motocicleta buna pot sa se duca sa o si auda , motocicleta arata foarte bine, daca se si aude bine plecati cu ea acasa ca este pacat.

Link la postare

crezi ca poti intra odata pe yahoo sa vb de motor ma intereseaza daca mai e valabila oferta cu 2400 euro

Link la postare

Salut! Doamne, unde n-as avea eu bani acuma, ca maine as veni si as lua motorul asta. Arata excelent in poze, si sunt sigur ca asa e si in realitate. Am vazut motoare din 2000 mult mai obosite si care aratau mult mai rau la preturi de 3000 de euro. Si asta la 2400 inca nu se vinde . Intradevar, mare criza este daca nu se cumpara un asa motor.

Bafta la vanzare, si sper cand o sa am bani, un asa motor sa-mi cumpar :hi:

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.