Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

motorman34

vand Geaca Piele Cu Cocoasa.........

Recommended Posts

...aerodinamica,piele 1,3 mm grosime,protectii omologate,fermoar pentru fixare pantalon,mesada detasabila,insertii burete,cremaliera la maneca pentru o mai buna fixare.am doar una marimea M,dar la comanda pot aduce orice marime..pret 160eu...

ge 1.bmp

ge 2.bmp

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

...aerodinamica,piele 1,3 mm grosime,protectii omologate,fermoar pentru fixare pantalon,mesada detasabila,insertii burete,cremaliera la maneca pentru o mai buna fixare.am doar una marimea M,dar la comanda pot aduce orice marime..pret 160eu...

ESTE SUPER GEACA, TE ROG DACA-MI GASESTI SI MIE NEGRU-PORTOCALIU [CHIAR SI ALT MODEL] BAFTA TEL.0723587061

ESTE SUPER GEACA, TE ROG DACA-MI GASESTI SI MIE NEGRU-PORTOCALIU [CHIAR SI ALT MODEL] BAFTA TEL.0723587061

Link la postare

vandut.la comanda orice marime.geaca culoare negru portocaliu este marca BOSS,cu insertii burete,protectii totale.dar numai marimea XXXL.daca esti interesat,ma pot interesa si pot face comanda la depozit pentru marimea care o vrei...

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.