Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

MariusTm29

vand Cedez Leasing Dacia Logan 1.5 Dci ( 85 Cai ) Model Prestige An 2008

Recommended Posts

Cedez Leasing Dacia Logan 1.5 dci ( 85 cai ) model Prestige ( are 4 airbag si 3 ani garantie fata de un Prestige normal ) an 2008 ,culoare gri platine , 14.300 km , impecabila luata pe firma dar practic e luata ptr mine personal pe firma mea iar kilometrii si reviziile dovedesc asta ( nimeni n-a condus masina in afara de mine ), am dat 2700 euro avans si am platit deja 22 rate mai sunt de platit 26 rate ( 1 rata = 216 euro in rata e inclusa si casco full care costa 38 euro pe luna deci scadeti 216 euro - 38 si aflati doar rata ) , valoare reziduala 2000 euro , in rest daca aveti nelamuriri astept intrebari , am pus pe masina folie omologata si muzica pioneer+ boxe JBL , poze atasez cat de curand pot , accept si schimburi cu moto ENDURO SAU VITEZA dupa anul 2000 in special dar si auto daca-mi place .

Pret : 5.000 euro .

Telefon : 0753 069 124

Mail : radulescu_marius_jr@yahoo.com

poze .

Sunt interesat de Moto in special Enduro cu cat mai nou cu atat mai bine , va rog cititi anuntul innainte de-a suna sau a propune ceva , e leasing pe firma daca nu ai firma nu ai cum sa preiei masina ca si persoana fizica .

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.