Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

1CFOR

vand Targuri/ Showroomuri Sh Prin Germania?

Recommended Posts

Salut. scuze daca deschid topicul unei discutii rasdiscutate, insa dupa searchuri numarul de topicuri ca rezultat era in volum prea mare, si nu am putut gasi nimic. Asa ca m-am gandit ca nu as fi singurul care se loveste de problema asta si sa deschid un topic proaspat.

Sa trec la subiect, vreau sa-mi cumpar motor din germania. prima varianta ar fi sa-l iau prin cineva care face asta des, sa mi-l aduca de acolo. A doua, sa merg eu personal, binenteles cu cineva care se pricepe foarte bine, si sa-l iau dintrun anunt de pe mult recomandatele situri mobile sau autoscout. m-am gandit insa ca o idee ca si backup, odata ajuns acolo, ar fi sa merg la mai multe showroomuri serioase sau targuri. ma gandesc ca, daca la noi ai sanse sa-ti gasesti ceva bun in vitan sau la diversi, de ce nu s-ar putea acelasi lucru undeva de unde multi dintre voi si-au cumparat sau au de gand sa-si cumpere pe viitor un motor.

In concluzie, va rog sa postati ce stiti despre subiect, daca stiti targuri de genul si unde sau showromuri SH; sau macar sa va da-ti cu parerea despre idee.

Va Salut!

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.