Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

riciu007

vand Vand/schimb Suzuki Gsx-R 750

Recommended Posts

De curand am achizitionat aceasta motoreta constatand ca e cam "nervoasa" pentru gustul meu(prefer ceva mai domestic), despre moto se poate spune ca are : 750 cmc ,150cp, an fabricatie 2002, 22.600km, furtunase frana racing, galeri titan si toba titan ARROW, placute frana noi(fata spate) cauciucuri noi rulaj 300km, amortizor antivoblaj,este necesar ceva retusuri la carene (stikere) Este adusa din italia cu toate actele necesare pentru inmatriculare. Pret 3300E discutabil. motoreta se poate vedea in Ploiesti, detali la 0767339199, sau maill riciu007@yahoo.co.uk

Sau schimb cu auto

SCUZE PENTRU "GUZUKI" [ am incercat sa editez insa nu gasesc setarea pentru editarea topicului.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

De curand am achizitionat aceasta motoreta constatand ca e cam "nervoasa" pentru gustul meu(prefer ceva mai domestic), despre moto se poate spune ca are : 750 cmc ,150cp, an fabricatie 2002, 22.600km, furtunase frana racing, galeri titan si toba titan ARROW, placute frana noi(fata spate) cauciucuri noi rulaj 300km, amortizor antivoblaj,este necesar ceva retusuri la carene (stikere) Este adusa din italia cu toate actele necesare pentru inmatriculare. Pret 3300E discutabil. motoreta se poate vedea in Ploiesti, detali la 0767339199, sau maill riciu007@yahoo.co.uk

Sau schimb cu auto

un schimb cu asta te-ar interesa ?

http://www.pro-bike.ro/forums/index.php?showtopic=59805

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.