Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

eden

vand Cbr 1000 Rr 2005 Repsol

Recommended Posts

toba arrow full sistem

filtru de aer k&n

filtru de ulei k&n

powercommander

stop cu leduri

leviere taitax

manere rizoma

borcanase fata spate rizoma

parbriz double bouble

furtune race fata spate

placute noi fata spate

cauciucuri noi

kit de lant did 520

aripa fata spate carbon

aparatoare lant carbon

aripioarele rezervor carbon

xenoane

scarite race

semnalizari in carena

motoreta are 19000 de km

5700 negociabil 0762265632 cosmin upppppppppp

up !

uppp uppp

post-14241-12546858541192_thumb.jpg

post-14241-12546858893866_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

toba arrow full sistem

filtru de aer k&n

filtru de ulei k&n

powercommander

stop cu leduri

leviere taitax

manere rizoma

parbriz double bouble

furtune race fata spate

placute noi fata spate

cauciucuri noi

kit de lant did 520

crash pad

aripa spate carbon

xenoane

scarite race

ulei schimbat recent 300 km

ambreaj nou

motoreta are 19000 de km

up !

uppp uppp

http://www.pro-bike.ro/forums/index.php?showtopic=63544&st=0&p=325820&hl=suzuki&fromsearch=1&#entry325820

Cu diferenta din partea ta, negociabila.

Link la postare

toba arrow full sistem

filtru de aer k&n

filtru de ulei k&n

powercommander

stop cu leduri

leviere taitax

manere rizoma

parbriz double bouble

furtune race fata spate

placute noi fata spate

cauciucuri noi

kit de lant did 520

crash pad

aripa spate carbon

xenoane

scarite race

ulei schimbat recent 300 km

ambreaj nou

motoreta are 19000 de km

up !

uppp uppp

uuuuppppppp

Negociabil !!!

5300 NEGOCIABIL URGENTTTTTTTTTTTTT !

up!

uuuuppppppp

Negociabil !!!

5300 NEGOCIABIL URGENTTTTTTTTTTTTT !

up! up!up!up!up!

Link la postare

e repsol originala? unde se poate vedea? are urme de tavaleli? este in toate mintile? catre ar fi pretul blitz pt cumparator?adic nu te intreb doar de dragul de a face discurs, a si cere e istoricul,,,proprietare bla bla bla.....stii u. bye

Link la postare

frumos repsol....si zici ca n-are carene chinezesti nu? :))

Este jmeker rau rr-ul, rizomat, tunarit , keltuit , carenele asa de la 15 metri par originale, kilipir de kilipir nu stiyu ce mai asteapta persoanele care au pretentii, este super pretul fratilor, vine si caldura acusica.

Link la postare

Carenele PAR originale, dar nu sunt. Sau poate doar vopseaua nu e originala :) Cine cunoaste, stie cum ar trebui sa scrie REPSOL pe carena... in niciun caz REP SOL :thumbsup:

Dar oricum, arata bine, si daca si merge cum trebuie, atunci nimic de comentat :biggrin: Bafta la vanzare ;)

Link la postare

Conteaza cand se zgarie la prima adiere de vant ,se umfla de la caldura ,nu se potrivesc gaurile ,se sparge in mii de bucati de la o cazatura de pe cric,se decojeste vopseaua,ti se rupe in fata la 200kmh etc ...

Link la postare

Conteaza cand se zgarie la prima adiere de vant ,se umfla de la caldura ,nu se potrivesc gaurile ,se sparge in mii de bucati de la o cazatura de pe cric,se decojeste vopseaua,ti se rupe in fata la 200kmh etc ...

Nu va mai dati cu parearea aiurea .. sunt carenele originale cu care vine din fabrica se poate verifica asta .. nus chinezari sau de pe ebay

Link la postare

Nu va mai dati cu parearea aiurea .. sunt carenele originale cu care vine din fabrica se poate verifica asta .. nus chinezari sau de pe ebay

Daca tot insisti da-mi voie sa verific, dar nu cred ca Honda a scos un asa model abominabil cu atat de multe ineptii pe el.

post-6212-12682905821772_thumb.jpg

Acestea sunt modelele cbr 1oooRR 2oo4-2oo6 scoase de uzina Honda

post-6212-12682908640022_thumb.jpg

Sau poate nu am inteles eu bine, pentru ca nu ai specificat din ce fabrica a venit motorul, pentru ca cel care vine de la Honda (1oooRR repsol 2005) arata asa:

post-6212-12682905991241_thumb.jpg

Orice repsol din fabrica honda are jantele culoare portocalie. "se stiee"

Probabil ca cine l-a refacut pe al tau a scutit cateva grame de vopsea care au lipsit din pachetul de carene.

Pe urma, daca cei de la Michelin ar vedea sigla aia pe aripa fata ar da in judecata de la actionari pana la ultimul muncitor de la linia de asamblare de la uzina honda.

Si mai sunt:

-sigla HRC de sub sa trebuie sa fie pe fond negru nu alb

-coada e neagra simpla fara inscriptiile cu liniile repsol si lipseste si stikerul cu 1oooRR, probabil si coada a lipsit din pachetul de carene

-stikerul cu scrisul michelin de pe carena inferioara laterala este total deplasat in sus si la alta scara

-de sigla mare rep-sol nu ma mai leg, macar e despartita bine in silabe, insa coltul stanga jos din carena superioara trebuia sa fie negru si nu sa continue culoarea rosie a siglei

-mai ar exista posibilitatea ca motorul sa nu fie CBR ci RCV, pentru ca asa scrie pe carena superioara langa locul unde ar trebui sa fie semnalizarea.

Dar modelul 2oo5 RC211-V5 990cc este cel din poza de mai jos si ma indoiesc ca motorul tau sa fie 5 in V

post-6212-12682906197405_thumb.jpg

Totusi ai dreptate intr-o afirmatie: ca nu sunt de pe ebay, alea au mai multe asemanari si aparent par mai reale decat ale tale.

post-6212-12682906389125_thumb.jpg post-6212-12682906765426_thumb.jpg

Coloritul repsol e cel mai frumos model de 1oooRR, sunt putine originale la vanzare si nu numai carenele tale sunt "fake"

In afara de carenele schimbate, motocicleta ta are o gramada de accesorii valoroase si de apreciat. Imi cer scuze daca am ofensat pe cineva, vanzator, useri sau admini, dar consider ca afirmatiile vanzatorului din acest topic trebuiau lamurite pentru posibilii clienti doritori de repsol (original) printre care ma numaram si eu.

Daca am omis sau am interpretat detaliile gresit accept critici si voi recunoaste "mea maxima culpa"

bafta la vanzare

Link la postare

Daca tot insisti da-mi voie sa verific, dar nu cred ca Honda a scos un asa model abominabil cu atat de multe ineptii pe el.

post-6212-12682905821772_thumb.jpg

Acestea sunt modelele cbr 1oooRR 2oo4-2oo6 scoase de uzina Honda

post-6212-12682908640022_thumb.jpg

Sau poate nu am inteles eu bine, pentru ca nu ai specificat din ce fabrica a venit motorul, pentru ca cel care vine de la Honda (1oooRR repsol 2005) arata asa:

post-6212-12682905991241_thumb.jpg

Orice repsol din fabrica honda are jantele culoare portocalie. "se stiee"

Probabil ca cine l-a refacut pe al tau a scutit cateva grame de vopsea care au lipsit din pachetul de carene.

Pe urma, daca cei de la Michelin ar vedea sigla aia pe aripa fata ar da in judecata de la actionari pana la ultimul muncitor de la linia de asamblare de la uzina honda.

Si mai sunt:

-sigla HRC de sub sa trebuie sa fie pe fond negru nu alb

-coada e neagra simpla fara inscriptiile cu liniile repsol si lipseste si stikerul cu 1oooRR, probabil si coada a lipsit din pachetul de carene

-stikerul cu scrisul michelin de pe carena inferioara laterala este total deplasat in sus si la alta scara

-de sigla mare rep-sol nu ma mai leg, macar e despartita bine in silabe, insa coltul stanga jos din carena superioara trebuia sa fie negru si nu sa continue culoarea rosie a siglei

-mai ar exista posibilitatea ca motorul sa nu fie CBR ci RCV, pentru ca asa scrie pe carena superioara langa locul unde ar trebui sa fie semnalizarea.

Dar modelul 2oo5 RC211-V5 990cc este cel din poza de mai jos si ma indoiesc ca motorul tau sa fie 5 in V

post-6212-12682906197405_thumb.jpg

Totusi ai dreptate intr-o afirmatie: ca nu sunt de pe ebay, alea au mai multe asemanari si aparent par mai reale decat ale tale.

post-6212-12682906389125_thumb.jpg post-6212-12682906765426_thumb.jpg

Coloritul repsol e cel mai frumos model de 1oooRR, sunt putine originale la vanzare si nu numai carenele tale sunt "fake"

In afara de carenele schimbate, motocicleta ta are o gramada de accesorii valoroase si de apreciat. Imi cer scuze daca am ofensat pe cineva, vanzator, useri sau admini, dar consider ca afirmatiile vanzatorului din acest topic trebuiau lamurite pentru posibilii clienti doritori de repsol (original) printre care ma numaram si eu.

Daca am omis sau am interpretat detaliile gresit accept critici si voi recunoaste "mea maxima culpa"

bafta la vanzare

mati albit cu comentarile voastre , vino sa verifici carenele le dam jos si te uiti pe spate sa vezi ... nu o fi ea repsol originala .. dar carenele sunt originale cu care vine motocicleta din fabrica .. daca nus carenele cu care vine motocicleta din fabrica eu iti dau motocicleta moca ..... !!!!!!

asa ca nu o mai tineti ca are carene de pe ebay :) ... + ca modelu asta de repsol cum este al meu este este de 100000000x mai frumos decat cel original

o sa revin cu poze noi

Link la postare

mati albit cu comentarile voastre , vino sa verifici carenele le dam jos si te uiti pe spate sa vezi ... nu o fi ea repsol originala .. dar carenele sunt originale cu care vine motocicleta din fabrica .. daca nus carenele cu care vine motocicleta din fabrica eu iti dau motocicleta moca ..... !!!!!!

asa ca nu o mai tineti ca are carene de pe ebay :) ... + ca modelu asta de repsol cum este al meu este este de 100000000x mai frumos decat cel original

o sa revin cu poze noi

simplu : carenele sunt originale honda , dar facute(vopsite) ulterior repsol

deci , nu e repsol original. se poate verifica dupa codul de culor care-l are sub saua pasagerului ;) cine a avut 1000RR stie

pam pam

Link la postare

deci , nu e repsol original. se poate verifica dupa codul de culor care-l are sub saua pasagerului ;) cine a avut 1000RR stie

pam pam

nu era mai simplu\corect sa spuna chiar @initiatorul?

se creeaza polemici si vamztorul capata o aura de pamblicar. sau te pune pe drum de pomana si gasesti o rabla masluita iar el face pe nestiutorul ca de fapt e mai misto asa cum este a lui fata de culoarea originala :thumbdown: . pai dak vinzi Repsol spune ca este de fapt v arianta ta de Repsol....

PFFFF...se vede treaba ca majoritatea covarsitoare vor sa vanda pielea ursului...etc

Link la postare

pam pam

10x ai un suc:)

nu era mai simplu\corect sa spuna chiar @initiatorul?

se creeaza polemici si vamztorul capata o aura de pamblicar. sau te pune pe drum de pomana si gasesti o rabla masluita iar el face pe nestiutorul ca de fapt e mai misto asa cum este a lui fata de culoarea originala :thumbdown: . pai dak vinzi Repsol spune ca este de fapt v arianta ta de Repsol....

PFFFF...se vede treaba ca majoritatea covarsitoare vor sa vanda pielea ursului...etc

varianta nevarianta este aceiasi motocicleta si asta si aia .. dacai repsol din fabrica sa nu crezi ca aia are aripi sau ceva in plus .. e acelasi ambalaj numai ca difera coloritu ..

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.