Mergi la conţinut
Autentifica-te  
wudoo6666

service Service Electrocasnice Orice Marca, Interventii Autorizate Garantie Samsung

Recommended Posts

Criza, putin spirit antreprenorial si vasta experienta in domeniu(15 ani de activitate de service in cadrul importatorului Samsung in Romania, Genco) ne-au trimis din stadiul de angajati la stadiul de lucratori pe cont propriu.

Deci iata cu ce ne ocupam (tatal meu in principal):

Service electrocasnice, garantii, post-garantii.

Produsele acoperite:

Masini de spalat

Frigidere

Cuptoare cu microunde

Aspiratoare

Plite ceramice

Cuptoare electrice

Service-ul acopera orice marca de produse din categorile de mai sus, cu mentiunea ca garantiile (remediere gratuita a defectiunilor aparute in perioada de garantie) sunt acoperite doar pentru produsele Samsung. Deci pentru un produs in garantie, altul decat Samsung, ar trebui apelat la service-ul autorizat pentru marca respectiva.

Interventiile se fac la domiciliul clientului, dupa stabilirea la telefon a unei date si ore. Forumul va sta la dispozitie pentru feedback legat de calitatea serviciilor prestate. De altfel chiar vom insista pe langa clientii nostri sa ne trimita aici parere lor.

Preturile pentru service sunt stabilite in functie de produs, varsta lui si complexitatea interventiei si sunt mai mult decat rezonabile. Desi regulile forumului o cer, nu pot mentiona un pret fix pentru serviciile prestate. Un produs mai vechi va fi mai ieftin de reparat decat unul mai nou, datorita costurilor de inlocuire, iar manopera efectuata se va evalua la un pret mai avantajos. De aceea va incurajez sa puneti mana pe telefon si sa intrebati.

Mentiune de la Dinu: garantiile SAMSUNG sunt doar pentru produsele care au certificatul la importatorul GENCO. Restul garantiilor trebuie rezolvate cu importatorul mentioant pe certificatul lor.

Datele de contact:

Dinu - omul cu know-how-ul la care sunati pentru programari 0740842013

Dragos – omul cu promovarea, relatii cu publicul si alte administrative, adica eu 0726946395

Comentarii de la clienti de pe alt forum.

Va asteptam cu un telefon daca va putem ajuta cu ceva.

Dragos

Am o masina de spalat Samsung si saptamana trecuta mi-a umplut tot holul de apa. Am sunat la domnul Dinu si a doua zi am primit o vizita de la expert. Problema s-a rezolvat rapid (ceva defectiuni la pompa de apa) . La rugamintea omului i-am lasat reply pe topic. Recomand, bineinteles.

Up !! Om serios !! Recomand ! Spor la reparat !

am avut o problema cu cuptorul cu microunde, mergea (se aprindea becul, etc), dar nu incalzea. am sunat si problema (nu stiu ce la magnetron) s-a rezolvat chiar in aceeasi zi.

user serios, recomand.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.