Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

mateialex11

vand Yzf 600 Thundercat

Recommended Posts

Vand YZF 600 , an 2000 , 50.000 km reali .

Motocicleta este impecabila , tinuta in garaj.

Schimbat/imbunatatit la 45000 km

- cauciucuri noi Dunlop RR D209

- lant + pinioane DID, ulei, filtre, discuri fata , placute fata si spate, lichid racire, lichid frana

- parbriz si manere racing, xenon

3000 euro neg. 0762.833.725

Se mai accepta si schimb cu auto mai scump iar ca diferenta mai am un r 19 cabrio.

Se poate vedea oricand , orice test ,

post-22157-12550904465072_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Merci , pretul nu-i batut in cuie , dar nici nu am timp sa vina unul sa inceapa sa negocieze de la 2mii si ceva ca are de fapt 1 mie si ceva .Motorul este impecabil , tinut in garaj , daca este vtreun potential; serios si stie ca vrea un moto in care nu baga nici macar un leu 1 an de zile.......atunci discutam.Multumesc oricum.

Link la postare

AUDI A4, AN FABR 1996, MOTOR 1.6 /101 CP BENZINA, CONSUM 6% EURO 2; CUTIE MANUALA 5+1; GEAMURI ELECTRICE FATA; OGLINZI ELECTRICE INCALZITE; SERVO-DIRECTIE; 2 AIRBAGURI; CLIMATRONIC;SCAUNE SI VOLAN REGLABILE PE INALTIME; INCHIDERE CENTRALIZATA; ALARMA;FOLIE OMOLOGATA.;dvd playe+statie si subwooferr; cu dotari.tuning: spoilere fata+spate si praguri;jenti de aliaj pe 17 OZ+ multe altele;Pentru mai multe detali si poze pe mes.adryan_army sau tel:0769639272:telephone:

Link la postare

AUDI A4, AN FABR 1996, MOTOR 1.6 /101 CP BENZINA, CONSUM 6% EURO 2; CUTIE MANUALA 5+1; GEAMURI ELECTRICE FATA; OGLINZI ELECTRICE INCALZITE; SERVO-DIRECTIE; 2 AIRBAGURI; CLIMATRONIC;SCAUNE SI VOLAN REGLABILE PE INALTIME; INCHIDERE CENTRALIZATA; ALARMA;FOLIE OMOLOGATA.;dvd playe+statie si subwooferr; cu dotari.tuning: spoilere fata+spate si praguri;jenti de aliaj pe 17 OZ+ multe altele;Pentru mai multe detali si poze pe mes.adryan_army sau tel:0769639272:telephone:

la modelul asta as nfi interesat de schimb cu cabrio al meu , ce zici?

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.