Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Cata M

pana in 125cc Cumpar Scuter 250Cc, 4T, An 2001 Minim

Recommended Posts

Dupa cum zice si titlul vreau un scuter 4t, 250cc, an fabricatie minim 2001. Ca model prefer Kymco Bet&Win sau Piaggio X9 + o diferenta de bani si dau la schimb Kawasaki ZZR 1100 D an 1995, inmatriculat, acte pe numele meu. Nu are asigurare si nici ITP. (n-am mai mers demult cu el).

Agregatul se afla in Bucuresti, zona Vitan-Mall.

0762604003

Catalin

Poze si detalii in semnatura.

post-310-12555943484532_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Salut am exact ceea ce te intereseaza Kymco B&W 250cc, an 2001, stare impecabila tehnica+estetica,inscris PF, VT 2011, asigurare,top-case+parbriz de vant(noi).

http://www.bikeshop.ro/motociclete/anunturi-vanzare-motociclete-second-hand-kymco-bet&win%20ocaziee!!!-din-2001-239948.html Sunt primul proprietar in tara. Scuterul e foarte ingrijit si are toate consumabilele schimbate.Merita vazut (si luat) :biggrin: Daca esti interesat de el iti mai scad din pret banii de benzina,dar in rest nu mai negociez nimic,caci dupa cum ziceam scuterul e impecabil si il dau mai mult de nevoie decat de voie. Salutari si astept raspuns. Radu tel:0767556117

Link la postare

Dupa cum zice si titlul vreau un scuter 4t, 250cc, an fabricatie minim 2001. Ca model prefer Kymco Bet&WIn + o diferenta de bani si dau la schimb Kawasaki ZZR 1100 D an 1995, inmatriculat, acte pe numele meu. Nu are asigurare si nici ITP. (n-am mai mers demult cu el).

Agregatul se afla in Bucuresti, zona Vitan-Mall.

0762604003

Catalin

Poze si detalii in semnatura.

mai e valabil anuntu..?

ofer la schimb un maxi scooter Piaggio X9 250 cc din 2001 inmatriculat

mai multe detalii si poze ..mersi

http://www.pro-bike.ro/forums/index.php?showtopic=63005&st=0

Link la postare

Salut. Ofera-mi si o diferenta de bani pe care s-o n-o pot refuza si sunt interesat.

itzi las carenele de pe el (adica alea centrale, aia din fatza,faru,semnalizari,oglinzi..poate ai tu cui sa le vinzi..) si itzi mai dau vre-o 200 euro..

scuze acum am vazut..scooterul e din 2000 luna a 5-a.. nu stiu din ce cauza stiam ca e din 2001..am adaugat mai multe poze..si am specificat si defectele..

astept o inregistrare audio-video cu motoru..

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.