Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

purtan adrian

cumpăr Vand Si Eu Etz-Ul

Recommended Posts

Vad piata zi de zi si ma gandesc si eu sa VAND UN ETZ............!

Daca toti VANZATORII de etz-uri,cer minim 350 de EURO pe un etz-250 fara acte OK sau stare tehnica deplorata,atunci de ce sa nu cer si EU,500 de EURO pe un ETZ-250 cu VT-valabila pana in <<20.07.2011>> si asigurare pana in <<20.01.2010>> si stare tehnica buna,comfirmata de R.A.R; adica un motor OK din toate punctele de vedere.!

post-19004-12557176729784_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea am vazut ETZ uri fara acte sau in stare deplorata pe forum! Spor la vanzare!

NU ai cum sa vezi multe intr-o luna sau doua de cand esti tu logat pe forum dar daca urmareai acum un an sau doi, ai gasit orice pe acest forum.Stiu asta din propria experienta.Ambele ETZ-uri pe care le detin sunt cumparate de pe acest forum si unul a fost chiar deplorat cand l-am luat. Insa cel pe care vreau sa-l dau arata aproape ca si acum dar fara acte OK. Asa ca aici poti gasi tot ce vrei numai sa ai rabdare.

VA MULTUMESC ! Instructor Cat. A - Purtan Adrian

Link la postare

NU ai cum sa vezi multe intr-o luna sau doua de cand esti tu logat pe forum dar daca urmareai acum un an sau doi, ai gasit orice pe acest forum.Stiu asta din propria experienta.Ambele ETZ-uri pe care le detin sunt cumparate de pe acest forum si unul a fost chiar deplorat cand l-am luat. Insa cel pe care vreau sa-l dau arata aproape ca si acum dar fara acte OK. Asa ca aici poti gasi tot ce vrei numai sa ai rabdare.

VA MULTUMESC ! Instructor Cat. A - Purtan Adrian

foarte fain si pretul i ok ... cui nui convine si nu vrea sa nu abereze , la bani aia iei un scuter chinezesc ... asa ca nu mai comentati aiurea ... bafta la vanzare domule

Link la postare

foarte fain si pretul i ok ... cui nui convine si nu vrea sa nu abereze , la bani aia iei un scuter chinezesc ... asa ca nu mai comentati aiurea ... bafta la vanzare domule

Mersi de ajutor !

Vad ca totusi mai sunt oameni care tin la acest forum si nu il lasa sa se duca de rapa!

Acum cativa ani puteai posta orice anunt vroiai,si nu sareau toti cu gura pe tine ci din contra te ajutau din anumite puncte de vedere,iar acum vedeti ce se intampla!

Multumesc Tuturor !

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.