Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

ar 55 cbr

vand Vand / Schimb Cu Moto + Diferenta

Recommended Posts

Masina este in stare impecabila din toate punctele de vedere, atat mecanic cat si estetic, AC, Tempomat, Geamuri electrice, Oglinzi electrice si incalzite, ABS, Servo directie, CD player. Nu este vopsita cu negru, este autocolant, culoriile sunt trecute in talon

Astept oferte cu motoare de 600cmc, Sau in special Kawasaki zx-9r din 2000-2002

Pret 7200 negociabil

0730 611 977 Flavius Morar

morar.flavius@yahoo.com

post-26325-12562346297408_thumb.jpg

post-26325-12562346387652_thumb.jpg

post-26325-12562346483213_thumb.jpg

post-26325-12562346592658_thumb.jpg

post-26325-12562346671003_thumb.jpg

post-26325-12562346750469_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Masina este in stare impecabila din toate punctele de vedere, atat mecanic cat si estetic, AC, Tempomat, Geamuri electrice, Oglinzi electrice si incalzite, ABS, Servo directie, CD player. Nu este vopsita cu negru, este autocolant, culoriile sunt trecute in talon

Astept oferte cu motoare de 600cmc, Sau in special Kawasaki zx-9r din 2000-2002

Imi place masina, gsx-r k7 [6500 km, 04.08, prima iinmatriculare, schimb/schimb + echipament complet [impecabila], 0723587061

Link la postare

Imi place masina, gsx-r k7 [6500 km, 04.08, prima iinmatriculare, schimb/schimb + echipament complet [impecabila], 0723587061

daca ai ceva poze ar fii perfect, cat diferenta?

Link la postare

daca ai ceva poze ar fii perfect, cat diferenta?

Pt. poze, intra PRO-BIKE-primul subforum, -NOUTI, INTTRUNIRI,.....etc , -INFORMATII UTILE PT. ORICE MOTOCICLIST[A], 1 -coltul nosru de dicutii , 2-coltul vitezistelor 3-discutii generale, motocicleta mea, aici al 10-lea topic, intitulat " SE POATE STERGE " postat de ADY65PH, TEL; 0723587061

Link la postare

Pt. poze, intra PRO-BIKE-primul subforum, -NOUTI, INTTRUNIRI,.....etc , -INFORMATII UTILE PT. ORICE MOTOCICLIST[A], 1 -coltul nosru de dicutii , 2-coltul vitezistelor 3-discutii generale, motocicleta mea, aici al 10-lea topic, intitulat " SE POATE STERGE " postat de ADY65PH, TEL; 0723587061

nu ar fii mai simplu sa imi trimiti te rog linkul. mersiii

Link la postare

nu ar fii mai simplu sa imi trimiti te rog linkul. mersiii

Sunt "paralel" cu calculatorul, deci daca nu vrei s-o vezi la " motocicleta mea" , luni fac alte poze si le postez [ca asta stiu sa fac]. mesi !

Link la postare

Sunt "paralel" cu calculatorul, deci daca nu vrei s-o vezi la " motocicleta mea" , luni fac alte poze si le postez [ca asta stiu sa fac]. mesi !

ii foarte bine asa. astept pozele. ,mersii

ok

Link la postare

Link la postare

pret nou......7000euro

Super masina, dar asculta la BATRINU: n'o sa iei la troc nici-odata o dferenta si un motor bun. Pt. simplu fapt ca masinile nu mai au valoare. Motoarele au scazut ca pret dar sunt din ce in ce mai cautate [mai ales cele noi]. Eu la batrinetile mele tin masina noua in fata casei si prefer sa merg cu motoreta. [si eu am incercat sa cistig un "ban" din a'sta dar n'am reusit]. Incerca s'o vinzi cu cash. BAFTA !

Link la postare

Super masina, dar asculta la BATRINU: n'o sa iei la troc nici-odata o dferenta si un motor bun. Pt. simplu fapt ca masinile nu mai au valoare. Motoarele au scazut ca pret dar sunt din ce in ce mai cautate [mai ales cele noi]. Eu la batrinetile mele tin masina noua in fata casei si prefer sa merg cu motoreta. [si eu am incercat sa cistig un "ban" din a'sta dar n'am reusit]. Incerca s'o vinzi cu cash. BAFTA !

multumesc pt sfat, ideea este de a da masina indiferent de combinatie, pt a-mi lua si o masina si un motor, pretul masini este corect fata de piata, care este peste pretul meu cu cel putin 500.

bafta in continuare.

up, inca valabil

Link la postare

Motorul si masina un Renault Megane 2 special /culoare speciala cameleon , interiro culoare deschisa cu insertii piele ,full electric ,geamuri oglinzi ,perdele ,o multime de senzori ploaie ,noapte ,frana de urgenta 4 anvelope goodyear ,2 amortizoare Monroe,jenti 17`` ,proiectoare ceata,consumabile schimbate in vara bujii filtre etc etc ca sa nu mai vorbesc de kitul de distributie garantat 70000 km -toate cu stampila reprezentanta !

Masina este impecabila din toate punctele de vedere si are carte service ,an 2005 si o evaluez la 5300 !

Dau motorul pt ca :-iarna tine 4-5 luni la noi

Dau masina pt ca :-femeile din fam nu se inteleg prea bine cu ea ,masina fiind destul de mare cu un portbagaj enorm.Ambreiaj sensibil ,masina fiind pe benzina (1.6 115 cai)

-am talpa destul de mare in special la piciorul drept daca ma intelegi ce vreau sa spun consum mediu la femei 7,5 eu scot 8,6-8,9 : )

Astept un semn

post-13201-12568006548522_thumb.jpg

post-13201-12568006692848_thumb.jpg

post-13201-12568006847767_thumb.jpg

post-13201-12568006959471_thumb.jpg

Link la postare

Dau masina si motorul ,dai masina si bani (daca ai) Vreau un hatchback de oras

motorul la ce suma il evaluezi?, si cat ai vrea diferenta?

valabil.....

inca valabil..........dar nu pentru mult timp.

up

si mai un UP

...............

Link la postare

valabil.....

inca valabil..........dar nu pentru mult timp.

up

si mai un UP

...............

Man... motorul la...hm ...4700 non -negociabil ,auto la 5300 ...perturile NU sunt de criza si NU ma grabesc sa le dau mai ales ca am bagat o caciula de bani in consumabile....masina are carte service...sunt preturi corecte zic eu

Tu ceri 7000 eu vreau 3000 diferenta....asta e ,nu ma omor dupa Astra H

Cum se prezinta la consumabile ?are carte service ?Itp ?kit distributie si injectoare?si nu in ultimul rand o bagi pe tester ?>de ce o dai ?

Nu sunt kitros dar vreau o masina in care sa nu bag bani cel putin pan` la vara si 3000 de euro...bani de motor mai fac eu rost. daca nu ,bafta

Link la postare

Man... motorul la...hm ...4700 non -negociabil ,auto la 5300 ...perturile NU sunt de criza si NU ma grabesc sa le dau mai ales ca am bagat o caciula de bani in consumabile....masina are carte service...sunt preturi corecte zic eu

Tu ceri 7000 eu vreau 3000 diferenta....asta e ,nu ma omor dupa Astra H

Cum se prezinta la consumabile ?are carte service ?Itp ?kit distributie si injectoare?si nu in ultimul rand o bagi pe tester ?>de ce o dai ?

Nu sunt kitros dar vreau o masina in care sa nu bag bani cel putin pan` la vara si 3000 de euro...bani de motor mai fac eu rost. daca nu ,bafta

am nevoie de o masina mai mare, daca se poate si combii, masina este in perfecta stare de functionare, poti sa o bagi pe orice tester, consumabilele sunt schimbate se 1000km, kit distributie trebuie schimbat la 150000km.

Si ca sa bagi 3000 euro pana la vara ( vrei sa o faci de curse ), ii opel nu Q7

diefernta este prea mare, bafta la vanzare

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.