Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Andrei_ploiesti

vand Vand/schimb Vw Vento 1.6 Benzina Cu Moto

Recommended Posts

1.6 8v ABU 75cp benzina stare excelenta , consumabile schimbate , inmatriculata , se poate vedea in Ploiesti. Pret info 2700e. Schimb cu moto mai ieftin ( sa mi se ofere 1000eu dif) [exculs enduro/scuter/maxi-scuter/] astept oferte....nu conteaza anul, sa fie in stare de functionare. (valoare motor 1500 eu)

dotari: 4 geam electrice, inchidere centralizata pe vaccum(cheie)din care se poate inchide toate gemurile + trapa( sau deschide), trapa electricata, thermotronic, servo total, inmatriculata 02.2009, rulata 4500 km(momentan) in tara, inscrisa pe numele meu itp valabil 02.2011 , asigurare valabila, euro 2 , consum 6 afara mers 90-100..8 oras mers normal in trafic , 10..11 daca te grabesti. pentru orice alt dealiu pm..sau la nr de telofon 0721274357.

La schimb de preferat cu vitezana( sa nu se uite ca nu o dau daca nu mi se ofera dif 1000 eu)

post-27481-12563889925089_thumb.jpg

post-27481-1256389012443_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Am o jawa chopper fabricata in 2003 dar tinuta in showroom. E noua ..are 37 km la bord....

0726172472

Momentan vand doar pe bani...deoarece daca o dau la schimb raman fara masina, poate la primavara, oricum nu prea imi place motorul. 2650 eu neg

Link la postare

Schimb cu moto mai ieftin ( sa mi se ofere 1000eu dif) [exculs enduro/scuter/maxi-scuter/] minim 400 cmc astept oferte....nu conteaza anul, sa fie in stare de functionare. (valoare motor 1500 eu)

[

Link la postare

:to_become_senile:

Valabil schimb si cu masini mai mici gen polo , corsa, chiar golf 3 ,supernova solenta

( sa nu se uite ca nu o dau daca nu mi se ofera dif 1000 eu) ai uitat acest detaliu...:)

Link la postare

( sa nu se uite ca nu o dau daca nu mi se ofera dif 1000 eu) ai uitat acest detaliu...:)

Acel detaliu e valabil doar la moto, pentru achizitionarea altei masini, la schimb cu auto se poate si schimb pe schimb.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.