Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

baciu marian

vand Schimb Honda Cu Masina

Recommended Posts

post-28928-12654526811877_thumb.jpgVAND SAU LA SCHIMB CU UN MOTOR SPORT SAU NAKED AUDI A4, AN FABR 1996, MOTOR 1.6 /101 CP BENZINA, CONSUM 6% EURO 2; CUTIE MANUALA 5+1; GEAMURI ELECTRICE FATA; OGLINZI ELECTRICE INCALZITE; SERVO-DIRECTIE; 2 AIRBAGURI; CLIMATRONIC;SCAUNE SI VOLAN REGLABILE PE INALTIME; INCHIDERE CENTRALIZATA; ALARMA;FOLIE OMOLOGATA.;dvd playe+statie si subwooferr; cu dotari.tuning: spoilere fata+spate si post-28928-12654526811877_thumb.jpgpraguri;jenti de aliaj pe 17 OZ+ multe altele;Pentru mai multe detali si poze pe mes.adryan_army sau tel:0769639272

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Prietene !!!!! Ce mai intri dc faci caterinca ? Nu vreau sa te superi, o caterinca de post ,o dau n-o dau , o dau cu 10 mi o dau cu 20, daca am inteles gresit scuzama.

Link la postare

scuza-ma de ce tot primesc e-mailuri la fiecare coment care-l dai in anunt????? cum pot opri e enervant eu ti-am facut propunere nu ne-am inteles gata nu ma mai intereseaza oricum pe criza asta asa motor nu merge nici cu 2400 dar nu ma bag... ma enervaeza ca primesc email in continuare de la tine desi nu mi te adresezi mie cu raspunsurile ci celorlalti :(

Link la postare

HEDREA ! Nu te mai umfla la mine dak esti batut in cap ! primesti mailuri ptr k ai fost prea.... si ai bifat akolo urmarirea topicului, de asta primesti emailuri ! dak nu stii sa fol PC'u nu-l mai aprinde :) Salut !

ALADIN ! nu inteleg de ce esti asa de iritat ! te intereseaza pe tine dak o vand sau nu? vezi-ti de treaba ta si nu iti mai da cu parerea aiurea ! Salut si tie

Link la postare

Schimb Motocicleta Honda CBR 600 F4 an 2000 cu masina.

img1608c.th.jpg img1639u.th.jpg

cu un golf 3 tuning si auditie din 93 motor de 1.4 si diferenta din partea ta de 1 500euro nu vrei nr meu 0746828072

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.