Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

punkeru veterinaru

vand Nu Se Mai Vinde

Recommended Posts

poi si asa urgent e ??? ca momentan nu`s acasa dar vreau sa-mi cumpar oricum motor pe cand vin si de preferinta e suzuki mi-as dori dar nah depinde ce gasesc ... fa niste poze si punele sa vad si eu cum arata ca is interesat ... asta depinde cat de urgenta itzi este treaba ...

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

mah...poze pot sa pun si acum dar e noapte si nu se vede calumea....ala este un prieten de al meu...poate imi mai tine si mie motoru`....zic io :)....iti fac maine cate poze vrei si la ce vrei tu si maine dupa amiaza le pun aici ...deci urgent este.....dar nu chiar atat de urgent...asta daca o vinde ...nici io nu mai vand motoru` meu...pt ca (chiar daca e al meu)....dar e impecabil si nu il mai vand...:)...trage mult prea bine...si nu lovit ,nu cadru fisurat...chiar am zis ca se accepta orice test si chiar asa e..........

Link la postare

bun atunci vezi cum sta treaba ... si anunta-ma pune poze alea ... alea si vorbim ... oricum eu in maxim o luna is acasa deci c-am asa ceva o sa dureze ... cand vin imi cumpar orice ar fi ... daca il mai ai facem sa fie bine daca nu cautam altu ... tu vezi ...

Link la postare

hai cu motor la pret de scuter..................

:thumbup1:

hai cu motor la pret de scuter..................

hai si negociabil....mai am un pic si o dau gratis...

:superman: up cu ea....

chiar nu vrea nimeni un motor la pret de scuter??????.......nu e "dubios" d ieftin........doar ca am nevoie de bani........sus cu ea.....

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.