Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

mironeb76

vand Vand Suzuki Gsx R 750 K7

Recommended Posts

Vand Suzuki gsx r 750 an fabricatie 2006, model K7, in garantie, 24000 km, gume bune, revizii la zi, evacuare MICRON GP.

Motocicleta are carena stanga foarte putin sparta si este putin zgariata. A fost scapata pe stanga la 5 km ora. Restul este impecabil.

Pret 5500 Euro si va rog sa nu-l trageti de urechi prea tare. Nu vreau schimburi vreau doar bani.

O sa pun si poze cu carena sa va faceti o idee

Pret carena stanga noua la B&S Motors 300 euro.

Vand si remorca moto inmatriculata cu sistem de semnalizare. Incap maxim doua motociclete.

Pret 500 Euro discutabil.

UP

:thumbup1:

Hellllllooooooooooo

E chiar ieftina. Si e chiar supermotor.

What are you waiting for, Christmas?

post-11691-12565618597403_thumb.jpg

post-11691-1256561866289_thumb.jpg

post-11691-12565618726109_thumb.jpg

post-11691-12565618795653_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Vand Suzuki gsx r 750 an fabricatie 2006, model K7, in garantie, 24000 km, gume bune, revizii la zi, evacuare MICRON GP.

Motocicleta are carena stanga foarte putin sparta si este putin zgariata. A fost scapata pe stanga la 5 km ora. Restul este impecabil.

Pret 5500 Euro si va rog sa nu-l trageti de urechi prea tare. Nu vreau schimburi vreau doar bani.

O sa pun si poze cu carena sa va faceti o idee

Pret carena stanga noua la B&S Motors 300 euro.

Vand si remorca moto inmatriculata cu sistem de semnalizare. Incap maxim doua motociclete.

Pret 500 Euro discutabil.

UP

Hellllllooooooooooo

E chiar ieftina. Si e chiar supermotor.

What are you waiting for, Christmas?

Prietene n-am dreptate ? Oricum motorul e super. BAFTA la vinzare

Link la postare

Salut

Dreptate la ce sa ai ca nu inteleg.

Multam totusi pt urare.

Hai bre ca mai discutam la pret. Va faceti un cadou de sarbatori :thumbup1:

E inca in garantie si are revizii facute la reprezentanta Suzuki Galati.

[

Link la postare

[Nu am dar o sa fac si o sa le pun.

PRET NOU MOTOR 4500 EURO nediscutabil, netratabil, nenegociabil, only cash, FARA VARIANTE.

Am datorii la MF

PRET NOU MOTOR 4500 EURO nediscutabil, netratabil, nenegociabil, only cash, FARA VARIANTE.

Am datorii la MF

Tel 0744616959

Link la postare

Am datorii la MF

Tel 0744616959

Salut,as vrea niste poze cu moto unde este lovita si niste amanunte(esti primul propietar,ce incidente a mai suferi,in ce oras se poate vedea motorul,starea (scoate sunete,distrubutia a fost schimbata etc). cel mai bine ar fi sa ne auzim pe mes mihai_costea1982@yahoo.com sau la un tel (te-as fi sunat dar e cam tarziu acum 5:51):P.

Salut,as vrea niste poze cu moto unde este lovita si niste amanunte(esti primul propietar,ce incidente a mai suferi,in ce oras se poate vedea motorul,starea (scoate sunete,distrubutia a fost schimbata etc). cel mai bine ar fi sa ne auzim pe mes mihai_costea1982@yahoo.com sau la un tel (te-as fi sunat dar e cam tarziu acum 5:51):P.

Salut,te-am sunat azi da nu ai raspuns 322 la sfarsit e nr meu ....da-mi un semn daca vrei sa o mai dai.

Link la postare

mai e valabil??

Din cate stiu eu,nu mai este...s-ar fi vandut...de mult.Proprietarul nu prea statea pe net.Intradevar model excelent

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.