Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

lionofjudah

vand Dau Spitze Si Nipluri, La Bucata!

Recommended Posts

Mai ai spite? 0721364574

Da, liniştit mai am :) C

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

mi-ar trebui si mie cateva nipluri, zi-mi te rog pe PM ce si cum, mersi. (am incercat sa-ti trimit PM insa e setat la tine sa nu primesti... se pare)

Link la postare

mi-ar trebui si mie cateva nipluri, zi-mi te rog pe PM ce si cum, mersi. (am incercat sa-ti trimit PM insa e setat la tine sa nu primesti... se pare)

Hm, nu ştiu să fi făcut o asemenea setare ca să nu primesc pm-uri. Verific să văd.

Link la postare

salut as vrea si eu 5 bucati daca mai ai 0744813325

Salut, doar acum văd cererea ta de spiţe. M

Link la postare

si mie trebuia sa-mi faci o oferta pe mail cu ceva nipluri, insa ai tot uitat...

Link la postare

Tu Mihai m-ai pus la nişte socoteli de le-am dat pe nimica toată la primul venit... mai am doar c

Link la postare

nu te-am pus la nici o socoteala, ti-am cerut un pret si tu m-ai pus sa-ti sugerez unul, asa ca ti-am propus o metoda de calcul (corecta, dupa logica mea). inca sunt interesat de cele cateva ramase si nu caut sa le iau pe o nimica toata.

Link la postare

Cam ăsta era calculul la care m-ai pus şi sincer, mi s-a aplecat, de asta n-am mai dat nici un semn de viaţă. Te citez:

"pretul ar fi calculat corect in felul urmator: vezi pe punga ca scrie cate bucati au fost in total, imparti pretul achitat de tine catre Yamaha la numarul total de nipluri cumparate, inmultesti cu 10 bucati pe care le vreau, si scazi 20% din total ... (regula ca un produs chiar si nou, scos din magazin face cu 20% mai putin pe piata libera - sunt proaspat economist deci macar atat sa stiu he he )"

Deci, un aşa extemporal pt nişte nipluri şi spiţe ? Neah ! O să văd c

Link la postare

daca nu stii sa-ti evaluezi marfa pe care vrei sa o vinzi, nu intreba cumparatorul si el nu-ti va raspunde. calculul este simplu si extrem de logic (ti l-am propus pentru ca tot o lungeai cu "nu stiu cat sa cer pe ele" si ai cerut ajutor in alegerea unui pret) insa daca ti s-a aplecat ramai in stadiul asta. nici macar nu ai chef sa le vinzi si m-ai facut sa-mi pierd timpul. mult succes.

imi pare rau ca ti-am suprasolicitat materia cenusie cu un asemenea "extemporal", am ramas cu impresia dupa discutia pe messenger ca ai absolvit gimnaziul :clapping: scuze.

Link la postare

iertare ca ma bag, dar de la asemenea politici economice elaborate, doar pt cateva spitze, mi s-ar fi luat si mie... no offence.

Link la postare

Mda, se pare că am avut dreptate să mi se aplece... se pare că mai s

Link la postare

dreptatea nu e o chestie ce capata valoare prin numarul celor care cred in ea, doar ca acum avem doi oameni care considera ca o inmultire, o regula de trei simpla si o scadere reprezinta un "extemporal" sau niste "politici economice elaborate".

"spitzuri" primesc numai de la ecuatie de gradul doi in sus.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.