Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

chitac2005

vand Vand Cateva Casti...vandute .

Recommended Posts

Casca Uvex WING RS, sh dar exterior super bine, interiorul cu problema dar curat, un burete are roasa panza de deasupra, nu rau dar vizibila, vizor bun ( ushoare zgarieturi si putzine dar nu in zona ochilor) GFK composite - carbon - kevlar. Marime L.

Pretz : 300 lei !

....

.

...

Casca SHOEI XR800, sh dar in stare super buna, curata peste tot, marime S spre M. Pret 450 lei !

...

...

Casca UVEX PS400, ca noua, o singura data luata pana la munca si inapoi ( cam mica ) deci se poate spune si noua, Marime L, Pret 280 lei !

...

...

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

pai ps400 cu siguranta nu il vinzi la banii astia ptr ca eu mi-am luat unul identic ptr pasager vara asta si am dat 250 pe el nou noutz, de la louis.

bafta

...

ai luat dar nu marime L, au fost reduse dar cele in XS,S, XXL cam astea din cate stiu eu, eu am dat 79 pe ea, si e luata decat o data cam 15 km. ms oricum pt observatie, oricum mai negociez la pretz, nu e batut in cuie.

Link la postare

...

ai luat dar nu marime L, au fost reduse dar cele in XS,S, XXL cam astea din cate stiu eu, eu am dat 79 pe ea, si e luata decat o data cam 15 km. ms oricum pt observatie, oricum mai negociez la pretz, nu e batut in cuie.

am luat marime M

Link la postare

Chitacule, imi aduc aminte ca anu trecut imi cautam o pereche noua de cizme si tu ai fost cel mai inflexibil vanzator cu care am intrat in contact si mi-ai mai si scris mesaje private cu injuraturi si tot felul de mascari dar pline si de greseli de gramatica de clasa a 3-a. Pana la urma mi-am cumparat SIDI ultima generatie mai ieftine decat le dadeai tu, tot din magazin. Marfa se mai vinde si cu negociere si cu flexibilitate, nu neaparat cu ranchiuna.

Pana la urma (din cate observ, dar pot sa ma si insel) tu n-ai nici firma nici magazin deci piata ta de desfacere ramane internetul deci comunicarea cu ceilalti motociclisti ar trebui sa fie mai cordiala. Crede-ma nu e nimeni atat de invidios pe-aici incat sa vrea sa iti strice mica afacere deci n-ar strica sa fii mai relaxat.

Pentru ceilalti membri: lasati omu sa ceara cat vrea si nu insistati cu comentariile. E de ajuns o data sa va spuneti parerea si s-o faceti civilizat.

Bafta la toti!

Link la postare

......

Sa admitem ca ai dreptate, te- ai uitat bine ce modele de culori si ce fel de vopsea au cele reduse ? si a doua ai vazut cat costa un vizor fumuriu tot la louis ? si daca, deci , si daca ar fi o casca 80 de euri plus 30 vizorul ? cam unde ajunge pretul ? deci nu ai dreptate oricum ai dao, te rog sa urmareshti exact ce Marushin au la reducere, si daca esti mai insistent poti urmarii EBay.de si ai sa vezi acelasi model la cel mai mic pret de 139, 95 euri, fara vizor de schimb, ok ? ms ca mai atras de raspundere, am scris preturi discutabile parca, daca nu urmaresti topicul eu nu sunt vinovat. :russian_roulette:

atat combinatia de culori cat si vopseaua sunt identice cu cele de la casca ta...INTR-ADEVAR vizor fumuriu 30e =>80+30 =110e

3 zgarieturi mici si faptul k totusi a fost purtata inseamna doar aprox. 50lei??

in fine...deja am exagerat..dar consider k deja ne dusmanesc toti, nu ar fi bn k macar noi sa nu ne jecmanim?

Link la postare

Afaceristule, pastreaza decenta ca sa nu-ti inchid pravalia pe pro-bike. Daca exista membri injurati de chitac, chiar si pe privat, ii rog sa ma contacteze.

Deocamdata nu are nimeni nimic cu tine si atat timp cat suntem pe un forum deschis la discutii, orice utilizator are libertatea sa isi spuna parerea daca nu sare calul.

Alegerea fiecaruia depinde si de posibilitati, alegerile tale sunt niste mici invarteli si atat.

Si da, din pacate mai exista samsari care vand lucruri la mana a doua la pret de nou. Li se mai zice si bisnitari.

Link la postare

atat combinatia de culori cat si vopseaua sunt identice cu cele de la casca ta...INTR-ADEVAR vizor fumuriu 30e =>80+30 =110e

3 zgarieturi mici si faptul k totusi a fost purtata inseamna doar aprox. 50lei??

in fine...deja am exagerat..dar consider k deja ne dusmanesc toti, nu ar fi bn k macar noi sa nu ne jecmanim?

Link la postare

prietene..observ k insisti in... ti-e greu sa intri p site sa vezi k am dreptate??? iti place sa te contrazici? e prima data cand am o asemenea discutie pe forum dar u kiar o ceri..nu e nimeni importiva ta...relaxeaza-te si admite cand gresesti! Ti-am atasat 2poze...sa te convingi!

Link la postare

prietene..observ k insisti in... ti-e greu sa intri p site sa vezi k am dreptate??? iti place sa te contrazici? e prima data cand am o asemenea discutie pe forum dar u kiar o ceri..nu e nimeni importiva ta...relaxeaza-te si admite cand gresesti! Ti-am atasat 2poze...sa te convingi!

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.