Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

putzulica

vand Vandut-Se Poate Sterge

Recommended Posts

1000 EURO

DOAR PANA LA SFARSITUL LUNII,DUPA ACEA SE BAGA LA GARAJ SI NU SE MAI VINDE DECAT ATUNCI CAND PIATA ISI VA REVENII SI PRETURUL UNUI BMW BUN NU VA FI CAT AL UNUI SCUTER,CA ACUM :russian_roulette:

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

1000 EURO

DOAR PANA LA SFARSITUL LUNII,DUPA ACEA SE BAGA LA GARAJ SI NU SE MAI VINDE DECAT ATUNCI CAND PIATA ISI VA REVENII SI PRETURUL UNUI BMW BUN NU VA FI CAT AL UNUI SCUTER,CA ACUM :russian_roulette:

Link la postare

La pretul asta ramane valabila oferta cu anvelopele? Nu te mai supara,asa e piata acum,si eu am vandut cava recent si am lasat masiv din pret......

Nu mai inteleg nimic,intai spui ca nu poti tine doua mobre apoi vrei sa faci schimb? De ce nu recunosti ca te-ai rablagit la coloana si nu mai poti ridica pe cric cele 235 kg ale "caramizii zburatoare" cum bine au poreclit-o americanii?

Up!

Link la postare

OFERTA RAMANE VALABILA PANA LA SFARSITUL LUNII(cu anvelope cu tot) SA FIE BAREM POMANA PENTRU UN INCEPATOR, SA MA POMENESCA SI SA-MI DEA UN COLAC DE POMANA CAND VOI DA MIERLA:angel:

:russian_roulette::man_in_love::telephone:

:new_russian::telephone:

salut nu vrei un dominator din 1988 acte tot ok

post-24011-12588712501579_thumb.jpg

Link la postare

salut.mar interesa pe mine bmw-ul dau la schimb un yamaha xt600z tenere din 1992 cu 44800 de km cu acte ok daca esti interesat suna-ma te rog pe numarul 0740579151,nu stiu sa pun poze sunt cam nou pe forum,astept raspuns salut mihai

Link la postare

http://www.pro-bike....=0&#entry339038

http://www.pro-bike....showtopic=64637

Si" io" te iubesc,prin toate gaurile din dotare,inclusiv piercing-uri(eventual)! Nu ne indoim de faptul ca o asemenea "activitate comerciala" exista,dar s-o faci chiar pe forum...

Decenta la care fac apel,nu se refera la activitatea ta,ci la respectul tau fata de noi! Care respect,aparent,nefiind lipseste! Asa ca "putzule" incearca sa-ti tii degetele !

Ah! si era sa uit! incearca sa mai si muncesti...macar in timpul liber...

Link la postare

http://www.pro-bike....=0&#entry339038

http://www.pro-bike....showtopic=64637

Si" io" te iubesc,prin toate gaurile din dotare,inclusiv piercing-uri(eventual)! Nu ne indoim de faptul ca o asemenea "activitate comerciala" exista,dar s-o faci chiar pe forum...

Decenta la care fac apel,nu se refera la activitatea ta,ci la respectul tau fata de noi! Care respect,aparent,nefiind lipseste! Asa ca "putzule" incearca sa-ti tii degetele !

Ah! si era sa uit! incearca sa mai si muncesti...macar in timpul liber...

Domnule F...vant din ECS AN PROVANS,care iti place a eticheta oamenii pe care nu-i cunosti,nu am chef de a intra in polemica cu tine... :puke:Vreau doar sa te sfatuiesc ,sa-ti *IUBESTI* familia si parinti......daca simti nevoia...:man_in_love:

Ah si era sa uit !!! daca muncesc... NU AS MAI AVEA TIMP SA FAC BANI si as fii obligat sa vin si eu in Franta sa fiu sluga francezilor:crazy:

:telephone:

Link la postare

In virtutea zicalei: "A gresi e omeneste",s-ar parea ca nu incetez sa calc in strachini...M-am apucat acum catva timp in urma sa-i fac o nedreptate GRATUITA,acestui domn,ptr care imi cer umil scuze!

Daca acestea sunt acceptate sau nu,ramane la latitudinea sa!

Motivele care au condus la aceasta regretabila greseala,conteaza mai putin acum,dupa ce raul a fost facut!

Domnule Theo,constat cu regret ca am gresit si-mi cer scuze,cu respectul de rigoare!

Sper din tot sufletul ca vei reusi sa-ti indeplinesti visul spre care nazuiesti,despre care eu n'aveam habar!

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.