Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

eleodorul

vand Vand Ktm 450 Sx Anul 2006!

Recommended Posts

Vand KTM 450SX din anul 2006,recent adus din Austria,toba akrapovic,arata si functioneaza impecabil,nu a fost folosit la curse pe circuit doar hoby! Pret 3100 negociabil!!! Pentru mai multe detalii scrieti aici sau pe maill: eleodorul@yahoo.com

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Vand KTM 450SX din anul 2006,recent adus din Austria,toba akrapovic,arata si functioneaza impecabil,nu a fost folosit la curse pe circuit doar hoby! Pret 3100 negociabil!!! Pentru mai multe detalii scrieti aici sau pe maill: eleodorul@yahoo.com

recent adus din sebes la 1900 euro

Link la postare

El nu te-a jignit.

Iar anul..., nu inteleg de unde le tot intineriti.

KTM are din 2005!!!!! cadru cu teava ovala, ceea ce inseamna ca al tau e 2004 sau mai vechi.

In acte scrie ca este din 02-2006 cumparat,dar pe spatele saii am vazut ca scrie iunie 2005!Poate sa fie 2005, dar mai vechi nu cred!Conteaza cum arata si functioneaza pana la urma,nu mai conteaza un an in plus sau in minus! Si din cate stiu eu pana in anul 2003 inclusiv sa facut esapamentele cu doua tevi paralele,si din 2004 sau facut modelele care din chiuloasa iasa doua si imediat se uneste in una singura care duce pana la toba,iar din 2007 s-au facut cele cu o singura iesire din chiuloasa pana la toba sus! Referitor la cadru poate ai dreptate,dar s-au facut modele si modele cu cadru lat si cu cadru rotund din 2006,ca si exc de 450 cu doua tevi care sa facut pana in 2003 dar mai exista un model identic cu doua tevi din 2005!!! Mersi pt.obiectii,asa mai invataman si noi cate ceva,ca nu avem cum sa le stim pe toate! :good:

Link la postare

motocicleta a costat 1900 de euro ultimul pret la telefon :to_become_senile:

pentru a face negustorii nu ai gasit un site potrivit domnule comerciant :thumbup1:

Link la postare

motocicleta a costat 1900 de euro ultimul pret la telefon :to_become_senile:

pentru a face negustorii nu ai gasit un site potrivit domnule comerciant :thumbup1:

Eu din cate am observat este un site de vanzari- cumparari,poate ma insel ?!

Si care este problema ca eu cumpar ieftin si vand mai scump,este chiar asa de rau,sau ti ciuda ca nu ai avut tu bani sa-l cumperi,pana la urma nu bag mana la nimeni in buzunar??????!!!!! BAFTA!

Link la postare

Eu din cate am observat este un site de vanzari- cumparari,poate ma insel ?!

Si care este problema ca eu cumpar ieftin si vand mai scump,este chiar asa de rau,sau ti ciuda ca nu ai avut tu bani sa-l cumperi,pana la urma nu bag mana la nimeni in buzunar??????!!!!! BAFTA!

draga negustorule sau asociat al domnului negustor, eu zic sa reduceti presiunea arteriala pentru k face rau si nu este recomandat, daca te uiti putin mai sus s au folosit anumite jigniri care nu mi se par ok din punctul meu de vedere pentru ca...daca ai fost acuzat da dovada de domn si precizeaza "da domle am regandit pretul sau da l am cumparat cu 1900 asta este" sau multe alte replici care vreau sa cred k sunteti capabili sa le faceti...dar cand se intra cu replica" sunt satul de papagali invidiosi" nu stiu daca voi asa sunteti invatati sa raspundeti dar eu zic sa va mai ganditi mai bine inainte sa va infierbantati parerea mea cel putin. numai bine

Link la postare

Chiar nu ma mai intereseaza ce se scrie pe acest topic,am sa raspund numai celui care este strict interesat de acest motor,si imi scrie numai mesaj personal !!!!!!!

Pozele isi spun cuvantul,este un motor impecabil din toate punctele de vedere! PRETUL ESTE DE 3000 DE EURO NEGOCIABIL,SI CINE ARE MULTI KM PANA LA MINE IMPARTIM SI TRANSPORTUL DIN PRETUL FINAL !!!!!!!!

SANATATE DEPLINA TUTUROR CELOR CARE AU SCRIS AICI !!!!!!!!!!!! :beach:

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.