Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

aladin

vand K8

Recommended Posts

Are toba temelii , are xenon full tot faru, temelii ,are clesti temelii ,are 11 mii km. REALI, nu mai spun cauciucuri noi ,7000 de euro fix pentru ca motorul este tipla ,,revin cu niste poze in care este linsa de la cauciucuri pana la parbriz ,o siliconez ,cum se procedeaza ,nu?

post-13546-1257187784446_thumb.jpg

post-13546-12571878103298_thumb.jpg

post-13546-12571878350031_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Temelii is temelii WTF

[/q

Temelie ,desigur stie toata lumea ca este fundatia unei constructii, este o expresie foarte enervanta folosita de tigani din orasul meu ,lua-i-ar mama dracu de ciori cu cine ia c.a.c.a.t pe lume ,acum ma intrebi ce inseamna "tigan" ,,,, tigan este acea creatura urat mirositoare cu trasaturi umane si comportament primitiv ,VEZI ACUM CARE ESTE MOTIVUL PT CARE FOLOSESC CUVANTUL TEMELIE , ERA SA UIT CA SUZUKI GSXR DIN CE AN AR FI SUNT CELE MAI FRUMOASE MOTOCICLETE

UP

Link la postare

Accepti schimb + dif cu Honda Hornet ABS din 2008, cumparata de noua cu ZERO km, toba Akrapovic Titanium + cea originala, xenoane pe ambele faze (se pot da jos daca nu-ti plac), super intretinuta, necazuta, s-a folosit numai ulei MOTUL 300V si filtre K&N.

Film cu motorul------->

Link la postare

Accepti schimb + dif cu Honda Hornet ABS din 2008, cumparata de noua cu ZERO km, toba Akrapovic Titanium + cea originala, xenoane pe ambele faze (se pot da jos daca nu-ti plac), super intretinuta, necazuta, s-a folosit numai ulei MOTUL 300V si filtre K&N.

Film cu motorul------->

Foarte frumoasa motocicleta ,dar planurile mele sunt altele, vreau alt model, gsxr 1000 k10 ,bafta la vanzare si sa ajunga pe maini bune.

Foarte frumoasa motocicleta ,dar planurile mele sunt altele, vreau alt model, gsxr 1000 k10 ,bafta la vanzare si sa ajunga pe maini bune.

Pretul este usor negociabi.

Pretul este usor negociabi.

ASTAZI AU VENIT SI CRASH-URILE JALE , AM DAT 5 MILIONUTE PE ELE BANUTI DEIA MUNCITI , PRETUL ESTE FOARTE USOR NEGOCIABIL ,ADICA SCOATE BANII SI VIN LA MINE SI NE INTELEGEM CA MOTOCICLETA ARE KM REALI ACCEPT ORICE TEST KIAR SI DINCOLO DE LIMITA BUNULUI SIMT CAND ESTE INTERES ADICA DEMONTAM KIAR SI MOTORUL SA VEDEM CAT DE UZATI SUNT SEGMENTI .

Link la postare

MOTOCICLETA ARE KM REALI ACCEPT ORICE TEST KIAR SI DINCOLO DE LIMITA BUNULUI SIMT CAND ESTE INTERES ADICA DEMONTAM KIAR SI MOTORUL SA VEDEM CAT DE UZATI SUNT SEGMENTI .

Mai bine faci un test de compresie decat sa demontezi motorul sa te uiti la segmenti :pardon:

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.