Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

pinnion

vand Geaca Gp Piele 1.3Mm

Recommended Posts

Geaca moto piele bovina 1.3mm, protecti umeri, coate, spate, cocoasa. Marimi L, XL Gecile sunt foarte tari si la super pret 120e :gora:

post-17231-12573608241467_thumb.jpg

post-17231-1257360835679_thumb.jpg

post-17231-12573608480142_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Geaca moto piele bovina 1.3mm, protecti umeri, coate, spate, cocoasa. Marimi L, XL Gecile sunt foarte tari si la super pret 120e :gora:

facatura de la indieni de 20 de euro, macar fii sincer cu noi daca vrei sa vinzi! ...

Link la postare

facatura de la indieni de 20 de euro, macar fii sincer cu noi daca vrei sa vinzi! ...

numa prosti sunt pe aici, am scris eu ca sunt alpinestar, dute si i-ati din magazin la 400e si nu va mai bagati inseama aiurea, tristilor

Link la postare

numa prosti sunt pe aici, am scris eu ca sunt alpinestar, dute si i-ati din magazin la 400e si nu va mai bagati inseama aiurea, tristilor

Da ma omule ai spus "Alpinestar" in descriere....

Nu jicni pe nimeni ... ca spun siteul de pe care aduci tu marfa...indiana... :giljotiini:

Link la postare

zii mosule situ lu omu de unde aduce marfa

sa stim si noi

poate gasim o ieftineala

Mi-e frica sa nu las omul fara obiectul muncii... cum mai mananca si el o paine necinstita? :secret:

Link la postare

Suntem prosti ca nu punem botul la vrajeala si la facaturi?Bine ca esti tu destept,dar s-ar putea sa ramai cu marfa pe stoc.Nu mai jigmi pentru ca viata iti rezerva multe surprize-sunt cateva persoane prin tara care s-au trezit din visare dupa ce au cunoscut prostii din spatiul cibernetic.Nu se stie niciodata.Vanzare cu spor!

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.