Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

vioxxx

vand Vand Sau Schimb Cu Auto

Recommended Posts

DUPA CUM SE POATE CITI SI IN TITLU , VAND SAU SCHIMB MOTOCICLETA CU AUTO !!! MOTO-KAWASAKI-ZZR-600, AN 1991, 59000KM. STARE OPTICA SI MECANICA EXCELENTA ,FARA DEFECTE OPTICE SI MECANICE, VOPSEA ORIGINALA,NECAZUTA NELOVITA , NU TRONCANE,CONSUMABILE SCHIMBATE DE CURAND ,ITP-VALABIL 2010. ACCEPT ORICE PROBA IN LIMITA BUNULUI SIMT !!! MOTO SE POATE VEDEA IN TECUCI ,JUD. GALATI PENTRU ALTE INFO TEL 0766654736SAU ID lazarviorel72 PRECIZEZ CA ACCEPT SCHIMBURI DOAR CU AUTO INMATRICULATE !!!!!!! CER SERIOZITATE, OFER SERIOZITATE !!! PRETUL DE VANZARE ESTE 1300 E FIX

post-24421-12574279697912_thumb.jpg

post-24421-12574279855581_thumb.jpg

post-24421-12574279988985_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

DUPA CUM SE POATE CITI SI IN TITLU , VAND SAU SCHIMB MOTOCICLETA CU AUTO !!! MOTO-KAWASAKI-ZZR-600, AN 1991, 59000KM. STARE OPTICA SI MECANICA EXCELENTA ,FARA DEFECTE OPTICE SI MECANICE, VOPSEA ORIGINALA,NECAZUTA NELOVITA , NU TRONCANE,CONSUMABILE SCHIMBATE DE CURAND ,ITP-VALABIL 2010. ACCEPT ORICE PROBA IN LIMITA BUNULUI SIMT !!! MOTO SE POATE VEDEA IN TECUCI ,JUD. GALATI PENTRU ALTE INFO TEL 0766654736SAU ID lazarviorel72 PRECIZEZ CA ACCEPT SCHIMBURI DOAR CU AUTO INMATRICULATE !!!!!!! CER SERIOZITATE, OFER SERIOZITATE !!! PRETUL DE VANZARE ESTE 1300 E FIX

nana tu ai de gand sa deschizi in fiecare zi cate un topic nou...te simti cam frustrat ca vine iarna sau care e treaba...?nu ti se pare ca ai deschis cam multe???????????

Link la postare

nana tu ai de gand sa deschizi in fiecare zi cate un topic nou...te simti cam frustrat ca vine iarna sau care e treaba...?nu ti se pare ca ai deschis cam multe???????????

CARE E PROBLEMA TA , TU ESTI PERSOANA CARE SE OCUPA CU RECENSAMANTUL LA TOPICURI ,SAU INCERCI SA CUMPERI SAU SA VINZI CEVA ??

SI CA SA-TI RASPUND LA INTREBARE CA ASA E FRUMOS , DESCHID CATE TOPICURI " VREA MUSCHIU' MEU " SUNT ALTII CARE SE OCUPA CU ORDINEA PE AICI !!!!

IN LEGATURA CU FRUSTRAREA , CAND AM SA FIU CUPRINS DE EA VEI FI PRIMUL CARE VEI FI ANUNTAT !!!! SI INCEARCA SA OCOLESTI TOPICURILE CARE I-MI POARTA NUMELE ORICATE AR FI ELE !!!

STIMA SI O ZI BUNA !!!

Link la postare

frate, dat find faptu ca e criza, iti ofer 500 euro cash pe mobra, acu nu mi-o lua in nume de rau, sunt interesat de mobra ta, si cred ca asta ar fi pretu corect,

Daca esti interesat de oferta, astept pm. bafta

Link la postare

frate, dat find faptu ca e criza, iti ofer 500 euro cash pe mobra, acu nu mi-o lua in nume de rau, sunt interesat de mobra ta, si cred ca asta ar fi pretu corect,

Daca esti interesat de oferta, astept pm. bafta

Deasemeni "frate " ms de "oferta " esti foarte dragut , chiar duceam lipsa de o asemenea oferta, dar sunt sigur ca stii exact ceea ce vrei si sigur nu vrei mobra mea!!!!

bafta si tie !!!

Link la postare

Deasemeni "frate " ms de "oferta " esti foarte dragut , chiar duceam lipsa de o asemenea oferta, dar sunt sigur ca stii exact ceea ce vrei si sigur nu vrei mobra mea!!!!

bafta si tie !!!

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.