Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

evergreen0600

vand Vanduta

Recommended Posts

MOTOCICLETA ARATA SI MERGE IMPECABIL.ARE KN.CONDUCTE RACING,PARBRIZ DOUBLE BUBBLE,AMORTIZOR GHIDON CU 10 TREPTE,TOBA ARROW DE TITANIUM,CAUCIUCURI APROAPE NOI.38000KM

PRETUL E DE ..........3600

TEL 0741 333 627

:to_keep_order: in continuare de vanzare!!!

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Cat de negociabil? La 4000E cu 38000KM trebuie sa fie desul de negociat.

Offtopic, stiu ca la R6 media de viata a motorului este de 60000Km, stie cineva cat este pentru R1?

Link la postare

Cat de negociabil? La 4000E cu 38000KM trebuie sa fie desul de negociat.

Offtopic, stiu ca la R6 media de viata a motorului este de 60000Km, stie cineva cat este pentru R1?

ce nu stie multa lume;sau mai bine zis ce nu vrea sa stie e ca majoritatea motoarelor care se dau cu 15-20 de mii ,au de fapt mnai mult decat a mea.

costa 50 de euro sa rescrii kilometrajul si majoritatea apeleaza laaceasta manarie.

toti se uita la kilometri fara sa vada de fapt uzura normala care corespunde unui anumit nr de km,care rezulta din stareade fapt a motocicletei.

pretul nu e foarte negociabil,nu vreau sa o vand vreunui pomanagiu care a facut imprumut la banca si acum sta la panda doar doar o pica si pentru el ceva

pentru oamenii astia e plin forumu de ieftinaturi cu 10 mii de km.

ps:nu sunt genul de om care sa disper in a-mi vinde motoru;nu stau in banii astia si nici nu vreau sa scap de el.asa ca ............ :thumbdown:

ps2:de unde stii tu cat este media de viata a unui motor??? :gathering:

Link la postare

ce nu stie multa lume;sau mai bine zis ce nu vrea sa stie e ca majoritatea motoarelor care se dau cu 15-20 de mii ,au de fapt mnai mult decat a mea.

ps2:de unde stii tu cat este media de viata a unui motor??? :gathering:

O fi calculat probabil din topicul de accidente....facand media la R6 de pe-acolo atata iese :mega_shok:

Sau poate e pe primcipiu ca totate motoarele au pana in 30mii km cand sunt aduse in tzara si puse la vanzare, dupa inca 3 ani au 40000 si dupa inca 4-5 sezoane asta este, ajung la 60mii-ul lui :scenic:

Link la postare

Nu e ma asta, dupa cum bine vezi nu stiu foarte multe despre motociclete.

Despre media de viata la 60.000Km pentru r6 stiu de la un prieten care cunoaste mai mult ca mine.

In fine, despre R1 al tau, nu ai spus anul.

Ideea este ca ma intereseaza un R6 sau R1, dar nu ma grabesc sa il cumpar.

Link la postare

Ai un UP si de la mine ca merita motorul fiecare banutz!!! Vis-a-vis de "potentialii clienti" nu te mai agita degeaba...k traim in romania si toata lumea "trage" de pret si o baga p aia "e criza frate".... Este un motor intretzinut si bun la bani vad. Bafta la vanzare!!

Eu zic sa le dai motorul moca si 500Euro de la tine sa aibe de benzina... k asa ar fi fericit Romanu' ....

Link la postare

MOTOCICLETA ARATA SI MERGE IMPECABIL.ARE KN.CONDUCTE RACING,PARBRIZ DOUBLE BUBBLE,AMORTIZOR GHIDON CU 10 TREPTE,TOBA ARROW DE TITANIUM,CAUCIUCURI APROAPE NOI.38000KM

PRETUL E DE ..........3600

TEL 0741 333 627

:to_keep_order: in continuare de vanzare!!!

super motor super pretz fantezia mea r1 dupa 2002 sau 1000rr

cat despre cei de aici care comenteaza la un r1 2002 cu 4500 de euro ca i super pretz si aici zice ca i enorm sau la cei care pot prezice cat are de trait un motor nu le pot zice decat sa se certe pe forumuri de scutere pt ca sunt aiurea rau......

Link la postare

mersi de aprecieri!

ps:ideea e ca eu am luat motocleta asta cu6500 de euro acum 2 sezoane la 9000de km direct de la proprietar (din afara),si in prima sptamana am mai bagat 500 in toba si amortizor.avea pe ea consumabilele originale(placutele din fabrica)etc pe care le pastrez si acum(sumitomo).

am intretinut-o numai cu ulei motul dublu ester(verde) fara sa astept sa depaseasca vreodata 4000-4500dekm,au fost sezoane cand am schimbat si de 3 ori uleiul,am folosit placute de frana nissin,ettc

a fost o motocicleta foarte intretinuta si pe deasupra mi-a placut sa am mereu consumabile si piese noi pe ea;de aceea am pus kit de lant nou.baterie,si restul pieselor de ``tunning``

pretul la care o vand acum a scazut la jumatate fata de pretul de achizitionare....ce pot face...asta e piata.ideea e ca cu banii de pe ea trebuie sa-i adaug pentru o masina destul de scumpa pe care vreau sa o cumpar.

Link la postare

Nu e ma asta, dupa cum bine vezi nu stiu foarte multe despre motociclete.

Despre media de viata la 60.000Km pentru r6 stiu de la un prieten care cunoaste mai mult ca mine.

In fine, despre R1 al tau, nu ai spus anul.

Ideea este ca ma intereseaza un R6 sau R1, dar nu ma grabesc sa il cumpar.

cred ca nu vezi bine anul sau nu te pricepi la motoare.oare din ce an e motoreta??????:clapping:

Acest site nu este inscris pe trafic.roAcest site nu este inscris pe trafic.roAcest site nu este inscris pe trafic.ro

Link la postare

anul din acte e 2002,modelul e 2003.

ps:a aparut in timpul iernii o fisura pe cadranul turometrului,probabil datorita temperaturii scazute.acelasi lucru i s-a intamplat unui prieten de-al meu la un r1 model 2005 :schmoll:

pretul este in continuare negociabil asa ca astept oferte serioase.

Link la postare

Pai sunt diferente intre 2002 si 2003?

Modelele de r1 se clasifica astfel: Model 1998-1999 , model 2000-2001, model 2002-2003,model 2004-2005-2006, 2007-2008, 2009-2010. Deci intre 02 si 03 nu e nicio diferenta. UP k merita motorul!

Link la postare

diferente intre modelul YZF R1 2002-2003 sunt minore: la 2003 are avarii iar la punerea contactului se aprinde faza scurta automat! ;)

Link la postare

diferente intre modelul YZF R1 2002-2003 sunt minore: la 2003 are avarii iar la punerea contactului se aprinde faza scurta automat! ;)

Da ai dreptate. Ma refeream la aspect. Oricum parerea mea e ca merita motorul! Oricum criza e mare astfel incat eu am dat un R1 din 2001 cu 2000Euro..... deci ai nevoie de BAFTA! Asfalut uscat!

Link la postare

draga geo yamaha cu suzuki la avatar,in primul rand invata sa scrii corect si in all doilea rand daca n-ai bani fa-ti imprumut la banca sau la camatari si ia-ti o parlitura de motor pe 1000 de euro in rate.

pana atunci :thumbdown: ramai pe forumurile unde ai salasluit pana acum!!!

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.