Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

KronauMOTO

vand Kronau Moto-Produse Louis

Recommended Posts

Kronau Moto- Cantemir- mai mare, mai frumos, mai aproape de dumneavoastra.

In magazinul nostru puteti gasi un sortiment variat de produse Louis la pret de catalog.

Se poate comanda orice produs din site-ul www.louis.de. livrarea facandu-se intre 7 si 14 zile.

Cursul leu /euro este intotdeauna cel de vanzare al Bancii Transilvania.

NU SE PLATESC COMISIOANE, TAXE SUPLIMENTARE, ADAOSURI SAU ALTE

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Hmmm....ciudata chestia...fara comision...din moment ce multe produse le aveti umflate fata de pretul de pe louis....ori nu aveti updatat siteul ori....marketing...urat.

Link la postare

Hmmm....ciudata chestia...fara comision...din moment ce multe produse le aveti umflate fata de pretul de pe louis....ori nu aveti updatat siteul ori....marketing...urat.

daca erai o persoana inteligenta,trimitei un pm la motolouis si cerei esplicatie.

ieri eu am cumparat o husa pe care am dat 30 de euro,intradevar la motolouis este 29,50 euro,

dar pentru 50 de cent, nu am mers pina in austria unde se afla cel mai aprope dealer motolouis.

sau iesti un dintre care acest magazin ia stricat afacere si nu mai poti sa vindi cu 15% comision fata de pret motolouis.

data viitoare gandeste inainte sa postesi ceva pe forum,ca nu te obliga nimen sa cumperi de la iei.

ps. scuse tuturor pentru grasele din mesaj, nu sunt roman.

o zi buna. fulvio italianu

Link la postare

recomand cu incredere,am luat si eu cate ceva de la ei si sunt seriosi si intr-adevar este fara comision,iar daca pretul pruduselor pe care le iei depaseste 100 ron ai transportul gratis...

Link la postare

Poti sa aduci asa ceva : http://www.louis.de/_20e96952a6517383f330cdcfdffcd2a0af/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=150&wgr=837&list_total=193&anzeige=0&page=1&artnr_gr=203174

daca se poate si cu viziera neagra... sau alceva..dar nu transparenta....si in ce bani?

merci

Link la postare

PROFUND DEZAMAGIT! Am cumparat o pereche de cizme carora li s-a desprins captuseala cand m-am descaltat dupa prima purtare..Le-am adus la magazin unde o tipa le-a aruncat dupa tijghea si nu mi-a zis nimic..Dupa cateva zile m-a sunat sa mi le iau ca au fost reparate..Au lipit brantul de captuseala..DAR NU ASTA ERA PROBLEMA LA MINE...captuseala e tot dezlipita de piele..inca iese cu totu' cand vreau sa scot piciorul...ramane prinsa de calcai si nu mai pot scoate laba piciorului din cizma...e un chin sa te descalti..

Nu mi se pare normal ca o pereche de cizme noi sa fie "reparate" cu 3 picaturi de super glue, probabil in debaraua magazinului..asta puteam face si eu..

o sa le duc la un cizmar.

am mai luat cateva produse de la Kronau dar acum sunt scarbit..

Link la postare

Cumpar de cca 3-4 ani de la ei, ptr mine si prieteni de-ai mei.

TOTUL OK ,de fiecare data!

Link la postare

Da da recomand ,vanzatoarele fac toti banii ,am cerut informatii la magazin gen,ce casca este mai bunaa,ce manusi mai aduc,(asta in timp ce ambele vanzatoare vb la tel (gen ce frumos a fost in parc hi hi hi hahaha) :mega_shok: )Total neprofesioniste si erau de pe alta planeta,nush ce cautau ca si vanzatoare in magazin de produse moto :thumbdown: .Vb colegului am plecat scarbit cu coada intre picioare(ca si ceilalti 5-6 clienti care au plecat la fel de luminati ca si mine). BRAVO KRONAU MOTO...RECOMANDDDD :thumbsup:

Link la postare

Eu as recomanda tuturor sa se uite bine la PRET. Un pret mic nu inseamna intotdeauna o afacere profitabila.

Eu am dat pe o husa 20 E si dupa 2 zile era muci. Nu imi pare rau pt ca data viitoare nu o sa mai fiu zgarcit cu mine.

Baietii cred ca nu au nici o vina pt ca aduc produsele d-afara, pretul iarasi nu e de discutat pt ca fiecare vinde la ce bani vrea.

Cat despre produsele Louis pe mine ma trece cacarea cand ma gandesc la calitatea lor.

La noi nu cred ca sunt 2% vanzatori cu adevarat...

Link la postare

Desi i-am simpatizat multa vreme si am lasat multe milioane la ei, m-au cam pierdut de client dupa o faza pe care mi-au facut-o azi (imi mai facusera una in trecut, cu schimbarea unor manusi care nu-mi veneau, dar am trecut-o cu vederea pe aceea).

Ma uit la ei pe site azi, vad o geaca de piele care imi place, calculez pretul, iau banii si sari in masina si fuguta la ei. Probez geaca, imi vine, zic ca o iau si ii indind fetei banii. Ii numara si stupoare, cica mai trebuie 10 lei, desi eu stiam dupa pretul afisat pe site ca trebuie sa mai primesc si rest...

Venisem pe fuga, cu bani ficsi. I-am spus fetei ca nu am, dar daca chiar e problema de 10 lei la cele cateva milioane cat facea geaca, desi e greseala lor ca nu au afisat pretul corect, ii aduc luni cand mai am drum pe acolo. Ca nu aveam chef sa ard gazul si timpul degeaba, pe greseala lor, pana acasa si iar inapoi la ei... A zis ca da un telefon, dar raspunsul in urma lui a fost ca le pare rau, s-a schimbat pretul si ala e acum...

De obicei comerciantii incearca sa isi atraga cumparatorii si mai ales sa ii tina aproape pe cei fideli. Poate am avut eu asteptari prea mari, cine stie... chestia e ca de acum incolo voi prefera sa platesc transportul care pana la urma e o nimica toata si sa comand direct de la Louis decat sa mai colaborez cu ei.

Mult spor le doresc si sper ca citesc si tin cont de feedback-ul de aici, poate ii va ajuta pe viitor in relatia cu alti clienti.

Link la postare

Ma uit la ei pe site azi, vad o geaca de piele care imi place, calculez pretul, iau banii si sari in masina si fuguta la ei. Probez geaca, imi vine, zic ca o iau si ii indind fetei banii. Ii numara si stupoare, cica mai trebuie 10 lei, desi eu stiam dupa pretul afisat pe site ca trebuie sa mai primesc si rest...

Venisem pe fuga, cu bani ficsi. I-am spus fetei ca nu am, dar daca chiar e problema de 10 lei la cele cateva milioane cat facea geaca, desi e greseala lor ca nu au afisat pretul corect, ii aduc luni cand mai am drum pe acolo. Ca nu aveam chef sa ard gazul si timpul degeaba, pe greseala lor, pana acasa si iar inapoi la ei... A zis ca da un telefon, dar raspunsul in urma lui a fost ca le pare rau, s-a schimbat pretul si ala e acum...

.

pretul este cel de pe site in eur, la pretul de cumparare a eur in lei, la cursul bnr, asta este nasol la ei, dar daca ai fi calculat asa ti`ai fi dat seama. Eu chiar pe 3 acum mi-am achizitionat mai multe produse de la ei, ex: Shark s900 fost, si am fost dezamagit de un singur lucru: casca are cartela si talon de garantie in cutie, venite din germania pentru 5 ani SCRIS mare pe toate hartiutele din cutie si pe viziera, iar ei imi ofera doar un an pentru viziera si 2 pentru casca, adica am inteles pentru casca si asa nu este necesar, dar viziera ? care este tratata anti-aburire sa aibe doar 1 an garantie ??? pai e bataie de joc

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.